tüp bebek fiyatları

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve s&g tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : s&g
  1. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar yeni tüp bebek yaptıran varsa ne maliyeti ne kadar ilaçlarla dahil olmak üzere bende düşünüyorum artık tüpbebek haa bide hangi merkezde olduklarınızı yazarsanız çok sevinirim ... tek çarem tüpbebek sanırım bende ve eşimde problem var 1 kez aşılama oldum bende polistik over sendromu var eşimde varikosel ne olacak böle bilmiyorum hayırlısı olsun artık tek çare tüpbebek gibi görünüyor maddi durum da yok allah yardımız olsun yüce mevlam olmayan herkese versin aminnnnnnnn

2. 17 Temmuz 2008
  3. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım. ben transferimin 9. günündeyim. pazar sonucu alcaz inş. bizim tüp bebek raporumuz vardı. yani devlet bir kısmını karşıladı. biz 2000 dolar verdik işlem için. ilaçlar da 1.400 ytl tutmuştu. uzun protokol uygulandı bana. yani çok ilaç vardı. onların da 265 ytlsi bizden kesildi. maliyetli bir tedavi. allah herkesin yardımcısı olsun. senin tedavinde hayırlı olur inş.

4. 17 Temmuz 2008
  5. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlarrrrrrr haydiiiiiiiiii cevap bekliyorummmm lütfennnnnnnnnnn

6. 17 Temmuz 2008
  7. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben anlamadım şimdi toplam ne kadar tuttu hangi merkez de oldun.bir de canım senin problem neydiii bide onu cevaplarsan çok sevinirimmm

8. 17 Temmuz 2008
  9. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım bende nisan ayında yaptırdım.bendede pko vardı.2500 dolar merkeze verdik. ilaçlarıda 1500 ytl falandı herhalde ama onu yazdırdığımız için sadece 250 ytl falan ödedik.

10. 17 Temmuz 2008
  11. setrik

setrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım biz euro fertilde yaptırdık yaklaşık 6 milyara maal oldu hayırlısı olsun nerde yaptırmayı düşünüyon arkadaşım cevap bekliyom

12. 17 Temmuz 2008
  13. setrik

setrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ocak ayında denedik bidahasına para yok ayrıyetten moralde yok allah yardımcın olsun

14. 17 Temmuz 2008
  15. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin tuttu dimi tüp bebek çok korkuyorum tutmazsa die kimileri tutmuyo felan diyorlar o yüzden endişe içindeyim ilaçları alırken sadece 250ytl mi verdiniz rapormu çıkartırdınız da 250ytl ödediniz onu anlamadım canım cevaplarsan sevinirim

16. 17 Temmuz 2008
  17. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim daha kesin bişiy yok merkez olaraktan ama ben denizliliyim burda da yapıyorlar ben ankara da yaptırmayı düşünüyorum araştırıyorum işte parayı da daha tamamlayamadık hayırlısı inş.bakalım

18. 17 Temmuz 2008
  19. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım tuttu ikiz bekliyorum.sakın olumsuz düşünme psikoloji inanki çok önemli.sadece ilaçlar için devlet hastanesinde herhangi bir kadın doğum uzmanından rapor çıkarttık.