tüp bebek göğüsteki değişiklikler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pelinm tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pelinm
  1. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bugun 7. gunum göğslerim dunden beri hiç ağırmıyor indiler ogune kadar şiş ve ağrılıydışimdi hiç bir ağrı şişlik yok sizin nasıldı???

2. 3 Nisan 2009
  3. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimde 9. günüm. tek belirtim göğüslerimdeki hassasiyetti. Erken hamilelik belirtilerini incelerken gögüslerdeki bu tarz şeylerin şu an aldığımız ilaçlarla (hormon) bağlantısı varmış onu öğrendim. Yani tek başına hamilelik belirtisi sayılmazmış. O nedenle buna çok takılma. Ayrıca burdan pek çok insan bu konuda bana destek verdi. Dedilerki "hiç belirtisi olmadan sonucu pozitif çıkan çok kişi olmuş" kan testine kadar sabredelim arkadaşım. Bendede hiç belirti yok. kısmet... üzülsekte elden birşey gelmiyor. Moralini yüksek tutmaya çalış. :teselli:

4. 3 Nisan 2009
  5. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşqlah öyle olur ama nebileyim birz üzüldüm doğrusu

6. 3 Nisan 2009
  7. canbebek

canbebek canım oğullarım......... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim transferimin başından beri göğüslerimde bir hassasiyet yok.. bakalım sonuç ne olacak... benimde 3. günüm....

8. 3 Nisan 2009
  9. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Pelin canım benim bugün 8. günüm benimde 6. güne kadar göğüslerim biber sürülmüş gibiydi. sonra geçti şimdi ancak elimle bastırırsam sızlıyor. ben hemşireyle görüştüm. o bu ağrıları şişkinliği tedavide kullandığımız ilaçların yaptığını ve sonra geçeceğini söylemişti. ve gerçekten geçti takılma bence..

benimde size sormak istediğim bişey var kızlar. ben normalde gece asla idrar için kalkmayan biriyim ama 3. günden beri gece kalkıyorum gündüz nerdeyse sürekli tuvalete taşınıyorum ve fazla su içmeyen biri olarak bu benim kafamı karıştırıyor. sizde de varmı böyle bişey.. bide benim hafif karın ağrım var:KK43:(
    öptüm hepinizi

10. 3 Nisan 2009
  11. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    wavy, sik sik idrara cikmak en belirgin hamilelik belirtilerinden biri. Insallah hamilesin!!

12. 3 Nisan 2009
  13. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mambaa canım ağzından bal damlıyor canım inşallah allahım hepimizin umutlarını boş çıkarmaz mucizelerine kavuşturur:))

14. 3 Nisan 2009
  15. kitape

kitape Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    slm benimde transferimin 3 cü günü gögüslerim çok hassas ve damarlar belirginleşmeye başladı.ara ara oluyor.ilaçtandır diye düşünüyorum bende.ama bir keresinde pozitif sonuç aldıgımda 12 günde de aynı belirti olmuştu fakat sonra gitti ve düşük yaptım.ama bu sefer çok erken hassaslaştı bende merakla beklemedeyimmmm......:teytey:

16. 3 Nisan 2009
  17. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :Saruboceq: