tüp bebek günlüğüm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve çaxgxla01 tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : çaxgxla01
  1. çaxgxla01

çaxgxla01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    11.04.2008 de ilk defa tüp bebek yolculuğuna başlamak için dün ilk adımımı atmış buşundum. dün yani cuma günü medical parc ta latif küpelioğlu ile görüşme yaptım.ilk izlenimim çok iyidi.ilgiliydi,güven verdi. dün 10:30 da randevum olmasına rağmen dr.un 7 tane tüp bebek işlemi olduğu için saat 11:30 da görüşmeye girebildim.ama olsun.sonuç iyi olsunda beklemeye razıyım.bana adet zamanında 2 veya 3.günü gelmem gerektiğini ve eşimin o güne kalmadan kendi hastanelerinde sperm tahlili yapmaları gerektiğini ona göre işleme başlayacaklarını söyledi.benimde adet zamanına kadar kullanmam için iki tane hap verdi.biri sadece sabah,diğeri ise 3 kutuluk bir ilaç ama 1,5 kutusunu ben bitirince diğer 1,5 kutuyu eşim kullanmaya başlayacak.bana ilk muayenede bir yumurtamın ka
    litesinin düşmün olduğunu söyledi.yaşın itibariyle dedi ama daha yaşım 28 yaaaaa :KK43:(((
    işte böyle.
    gene yazmaya devam edeceğim.kendinize iyi bakın.bana dua edin.fisfisfis

2. 12 Nisan 2008
  3. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çağla hayırlı olur inşallah canım...aramıza hoşgeldin...inşallah çektiğimiz bu uğraşlara değer...

4. 12 Nisan 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    hayirli ugurlu olsun a.s..............

6. 12 Nisan 2008
  7. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah yarıdmcın olsun umarım hersey yolunda gıder hersey gonlunce olsun bnde bu 4. . denemem olcak 3ay sonra başlıycam bnde cunku bn daha yenı transfer oldum ve test sonucu dusuk cıktı oyuzden tekrar tedavıye baslmamm ıcın ardan 3 ay gecmesı gerekıyomus allh herkesın kalbne gore vesın

8. 12 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım allah bu yolda senin ve deneyenlerin yar ve yardımcısı olsun rabbim elleirnizi geri çevirmesin sizden yuz çevirmesin ve sizlerede tez vakitte yaşatsın inşaallah burdan hamileiym başlıklarını okumak dileğiyle inşaallah inşaallah amin

10. 12 Nisan 2008
  11. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amın cnım yaa keşke bnde acaba hamıleyım dıyebılcekmıyım nekadar umutlu olsamda bazen umudum tukenuyor cunku her defasnda aynı ümitle baslayıp sonu husran oluyo ama takdırı ılahı elden bısey gelmez kısmet allh buyuk umarım bıgun bızmde bebegmız olur:KK43:

12. 12 Nisan 2008
  13. çaxgxla01

çaxgxla01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun canlarım.şimdi hastaneyi aradım.tüp bebek toplamı 3250 dediler.ben zannettim tatamı bu kadar.ama ilaçlarla 5000-6000 bulur dediler.ben tabiii dumur oldum.ama özelde 1 kere aşılama yaptırmıştım.acaba diyorum doktordan rica etsem 1 kere aşılama yapmış olmasına rağmen aşılama ve ilaç tedavisi sonucunda bir gebelik elde edilememiştir diye yazı verebilirmi, veya ilaçlarımı ssk karneme yazabilecek bir doktor bulmam lazım.napıcam bilmiyorum.allahım yaaa bi çıkış yolu göster bana yaaa.parasızlık ne kadar kötüüü :KK43:((((
    bişey sorucam sizee.dondurulmuş olarak yapılan tüp bebekte işlemin tamamı ne kadar tutuyo bilgi verirmisinizzz.

14. 12 Nisan 2008
  15. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla dondurulmuş olnı nekadar bılmıyorum ama zaten tupbebek tedavısı malıyetı enaz 5 mılyardan baslıyor ve tabı 7 mılyar olnda var ben bıkac yerle konustum da fıyat arastırdım tabı raporunuz varsa devlet karslıyosa ozamn daha ucuz oluyo bızmde 3 kere denendıgı ıcın artık devlet kaarsılamıyo oyuzden kendı cebımızden yaptırcaz olsun yetrkı cocuık sahbı olyumda pra onmelı degıl

16. 12 Nisan 2008
  17. çaxgxla01

çaxgxla01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sende haklısın ama başka borçlarda olunca insanın beli bükülüyoo.hayırlısı.büyük ihtimalle ilaçları yazdırabileceğimiz bir doktor bulacağız herhalde.

18. 12 Nisan 2008
  19. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    canım hayırlı olsun bende bugün 3. aşılamamın sonucunu yani koca bir negatifi adet olarak yaşıyorum yarın kontrolde tüpr geçmek istediğimi söyleyeceğim ssk nın ilaçları karşılaması için rapor lazım canım o da 3 aşılama sonrasında veriliyor.