tüp bebek ile hamile kalan arkadaşlar nelere dikkat ediyorsunuz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bala tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bala
  1. bala

bala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkese iyi şanlar diliyorum.zor dönemlerden geçtik, geçiyoruz.5 yıllık evliyim.üç aşılama yapıldı.2 sinde hamile kaldım bi kerede kendiliğinden.üçünüde maalesef kaybettim.diyeceğim,sakın ümitsizliğe kapılmayın,olumsuzluklara takılmayın.şuan 8 haftalık hamileyim.hayırlısı ile bebeğimi sağlıkla birde kucağıma alsam...
    kızlar nelere dikkat ediyorsunuz.ne içiyorsunuz ne yiyorsunuz.sigarayı bıraktım.alkol zaten almazdım.çay ve kahveden de uzak duruyorum.yeşil çayda içmiyorum tansiyonu düşürüyormuş.nane maydonoz içinde iyi demiyorlar onun dışında sizinde bildiğiniz birşeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. 24 Mayıs 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım teb edrım............aslında normal yemek lazım...........artık hamişlık kesınleşmış............sut balık..........et peynır cevız..........bunlarla beslen canım ...zaten sana doktorun soler........vıtamınde başlar...........az ama sıkı sık yıcen zamanla..............inş kolay geçırırsın............

4. 24 Mayıs 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim öncelikle hayirli olsun bebisin.rabbim kucaginada almayi nasip etsin.bol bol meyva ye.hergün yumurtani ye.ananas,kivi de yiyorum ben.

6. 25 Mayıs 2009
  7. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tebrik ederim hayırlı olsun.hersabah yumurtan peynirini ye .gün içerisinde sütünü iç .vitamin ve protein ağırlıklı beslen.c vitamini vucutta depolanamıyor.hergün alman lazım.c vitamini için özellikle kivi ye.

8. 26 Mayıs 2009
  9. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    c vitamini şimdi çilekde bol bol ye,,birde bol sıvı ( su ),,hergün 1 avuç kabak çekirdeği,,taze sebze meyve,,sigaralı ortamdan uzak dur ve negatif olan herşeyden..

hayırlısıyla bebeğini kucağına allırsın inş...