Tüp bebek istiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve muuse tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : muuse
  1. muuse

muuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim eşimin sperm düşüklüğü tanısı kondu ve bende hiçbir sorun yok aşılama denedik ama başarılı olamadık tabiiki maddi olanaklarımızda sınırlı bildiğiniz ii bir tüp bebek merkezi var mı:CüvCüv:

2. 7 Nisan 2009
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Konu sahibinin dikkatine;konunuz Jinekoloji bölümünden,ilgili bölüme taşınmıştır.
    Sevgilera.s.

4. 7 Nisan 2009
  5. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    bu konuda herkesin bir fikri var tabi... herkes kendi gittiği hastaneden memnun tabi tedavisinden olumlu sonuç alırsa. ben ankara ve istanbulda birçok merkez gezdim. ama aralarında acıbadem, memorial ve gürgan clinic bana mantıklı geldi heryönden. hastalarına önem veriyorlar. memorial da karar kıldım 6yaşında bir kızım var ikincisi içinde bu sene başvurdum. yine memorial.

6. 7 Nisan 2009
  7. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    tüp bebek merkezleri bölümünden bayağı bilgi alabilirsin hem fiyatlar hem de merkezler konuunda.. ben Ankara Anatolia'ya gidiyorum..

8. 7 Nisan 2009
  9. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Muuse arkadaşım.Biz 3 senedir istiyorduk.Benim eşimin de sperm morfolojisi %4 falandı.Sperm hızı da azdı.Biz de geçen ay aşılama yaptırdık ama tutmadı. Bu ay tüp bebeğe başlayacaktık.Ama ben hamile olduğumu öğrendim.Umudunu hiç yitirme.Rabbim vermek istiyorsa mutlaka bir sebep yaratır.Dualarım tüm isteyen arkadaşlarla.