Tüp Bebek Kampanyası Sonuçlandı! Tebrikler!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mayatupbebek tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  17 Şubat 2009
  Konu Sahibi : mayatupbebek
 1. mayatupbebek

  mayatupbebek Guest

  Sevgili Anne Baba Adayları,

  Maya Tüp Bebek Merkezi’nin Kadınlar Kulübü işbirliğiyle anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına yönelik düzenlediği ilk kampanya, 16.02.2009 tarihinde sona ermiştir. Anketimize katılan bütün çiftleri tebrik ediyoruz.

  Kampanya sonucunda ücretsiz tüp bebek tedavisi kazanan çiftimiz, İstanbul’dan Meryem Ekşi’dir. Talihli çiftimiz, Maya Tüp Bebek Merkezi’nden jinekolojik muayene, sperm tahlili ve geri kalan tüm tedaviyi kapsayan, ücretsiz tüp bebek tedavisi ve bu süre içerisinde Maya Konukevi’nde ücretsiz konaklama imkanı kazandı. Kendileri ile iletişime geçilmiştir.

  Anketimizi dolduran diğer çiftler ise Bütünleşik Tedavi Planı”ndan yararlanma hakkı kazandı.

  Neden gebe kalamıyorsunuz? Tedaviniz neden sürekli başarısız oluyor? Tedavinin başarılı olması için ne yapılması gerekiyor? Sorularınızın cevabını, Türkiye’de ilk kez Maya’da kullanılan Bütünleşik Tedavi Planı ile cevaplandırıyoruz.

  Uzman ekibimiz, Bütünleşik Tedavi Planı hakkında daha detaylı bilgi vermek üzere sizleri arayacaktır. Bütünleşik Tedavi Planı hakkında daha erken bilgi edinmek isteyen çiftler, 0800 314 1 314 numaralı ücretsiz danışma hattını arayabilir.

  Bütünleşik Tedavi Planı kazanan anne baba adaylarından, varsa şuana kadar yaptırdıkları tetkiklerini “email, posta ya da faks” aracılığıyla merkezimize iletmelerini rica ediyoruz. Ücretsiz danışma hattımızdan doğrudan arayarak ya da e-mail göndererek de randevu talep edebilirsiniz. Maya'nın uzman doktorları tetkiklerinizi değerlendirerek Bütünleşik Tedavi Planı yol haritanızı belirleyecek ve size ücretsiz danışmanlık sunacaktır.

  Tetkikleriniz için iletişim bilgilerimiz:
  E-mail : doktor@mayatupbebek.com.tr
  Faks : 0312 4480248
  Adres : Kaptanpaşa Sok. No: 17 G.O.P. Ankara

  Maya Tüp Bebek Merkezi
  0 800 314 1 314
  Maya Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları - TüpBebek - - Tüp Bebek Tedavisi - Tüp Bebek - IVF - Mikroenjeksiyon - Mayatupbebek.com
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Şubat 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.