Tüp bebek merkezi arıyorum,lütfen yardım?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve azbycv tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : azbycv
  1. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.Allah herkesin yardımcısı olsun bu yolda.bende bu yola yeni başlayacak olanlardanım.istanbul'da eurofertille ve marmara ünv.ile görüştüm.umuttanda randevu aldım.ama doktorum bayan olsun istiyorum.umut başarılı imiş yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla fakat bayan doktor yok.bayan doktor olup başarılıda olan bir merkez (istanbulda) önerirseniz beni büyük sıkıntıdan kurtarmış olursunuz.şimdiden teşekkürler.

2. 27 Aralık 2008
  3. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    elbette memoral hast.tp bebek bölüm bşk. ( mikroejeksiyon yöntemini Türkiyeyle tanıştıran kişi ) : prof.dr. semra kahraman
    yine memoriial hastanesinden : hale karagözoğlu ,
    yeditepe üni.hast.de , yanlış hatırlamıyorsam o da memoraldan gitme : banu kumbak aygün
    umut tüp bebeğe gittiğimde ilk randevuyu onunla yapmıştım , çok iyi-samimi bir dr , ama oradan ayrılmış şimdi nerede çalışıyor nete bulamadım : aytun aktan

4. 28 Aralık 2008
  5. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim, gerçekten çok yardımcı oldunuz.

6. 28 Aralık 2008
  7. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Euro fertılı asla ve asla tavsiye etmiyorum bende orda yaptıracaktım tahlillerim falan yapıldı bir anda vazgeçtim memnun kalmaım bana güven vermedi orası.
    Ama sana oraya yakın İstanbul anadolu yakası CAPITOL arkası FERTICENTER tüp bebek merkezini gönül rahatlığıyla önerebilirim , Dr'um Nuri Delikara , çok memnun kalmıştım zaten ilk denemdede ikizlere hamile kalmıştım( erken doğumla kaybettim) Allah kısmet ederse 2. denememede aynı dr'ma gideceğim.. Sanada bu yola başarılar ...
    Bu arada birgidip görüş derim.. aaa bayan yazısını teyet geçmişim burada sanırım bayan dr yokkkk....

8. 28 Aralık 2008
  9. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aytun aktan bahçeci kliniğinde çalışıyor

10. 28 Aralık 2008
  11. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam canım ben yeditepe unv. hastanesinde yaptırdım ve 1 ay once ikizlerimi dünyaya getirdim cok sukur. cok memnun kaldım tavsiye ederim birde bi arkadasım nisa hastanesinde yaptırdı doktoru bayandı o da suan hamile ve memnun kaldı. Allah sizlere de nasip etsin cabalarnız bosa cıkmasın insallah.

12. 28 Aralık 2008
  13. akasya53

akasya53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım. bende bu ay tedaviye başlıcam. ben bahçeci kıliniği yani alman hastanesinde yaptırabağım. geçen hafta görüşmeye gittim. bende senin gibi bayan doktor araştırıyodum ama kesinlikle bayan doktor tercih etme dediler erkekler bu konuda daha tecrübeliymişler din açısından düşünürsen bu mecburi bişe olduğu için dinde bi günahı yokmuş .bende hocalara sordum bende tereddütte kaldım çok bayanmı erkekmi diye ama tabiki önemli olandoktorunun iyi olması hakkında hayırlısı ama unurma erkek doktorlar bu konuda daha tecrübeliymişler.inşallah emeklerine deyerde biranönce bebişini kucağına alırsın.

14. 29 Aralık 2008
  15. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim akasya.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve hayırlı evlatlar nasip etsin.bende yeditepede hatice banu kumbak aygün ile görüştüm bugn.doktor hanımı çok sevdim.benden önce benim için herşeyi düşündü sağolsun ilk görüşme olmasına rağmen.hem maddi hem manevi olarak.bu doktor hanımda başarılı bir doktormuş.galiba bende onunla başlamaya karar verdim.tecrübe çok nemli bu işte dediğin gibi.ama herşeyin başı Rabbin dilemesi olduğundan inşallah tüm emek verenlere hayırlı evlatlar vermeyi Rabbim dilesin.yine tedavi süreçlerimizi paylaşalım inşallah.

16. 2 Ocak 2009
  17. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba yeniden ben 31 aralıkta tedavime kısa protokolle başladım.memorial'da.inşallah herşey yolunda gider.2009 bebeklerimize kavuştuğumuz yıl olur:)hepinize selamlar

18. 2 Ocak 2009
  19. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun arkadaşım bayan doktor bulabildinmi bende yumurtlama tedavisinde bayan doktordaydım tüp bebeğe geçtim erkekti doktor eşim itiraz etti baştan ama doktorum çok iyi çıktı şuan hamileyim rabbim herkese versin ben 5 vakit namaz kılan biriyim ama hiç tereddüt etmedim çünkü onların işi bu memlekette milyonlarca erkek doktor var sadece kadın doğum değil dahiliyeye gidiyosun erkek sırtnı açıyo dinliyo günahsa öylede günah rabbim biliyo içimizde kötülük olmadığını bizim tek derdimiz evlet sahibi olmak gerisini günahsa rabbim affeder inşallah