Tüp Bebek Merkezi'nden ne bekleriz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve wioLe tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : wioLe
  1. wioLe

wioLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Başarı,ilgi,bilgi,tecrübe,güleryüz,uygun fiyat,reklam?
    Baktığım zaman kriter olarak çoğu zaman fiyatın etkili olduğunu görüyorum ve buna üzülüyorum:KK43:

2. 23 Nisan 2009
  3. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşım haklısın ama malum pahalı tedaviii baştan sona hep fiyatlar yükseliyo bu hastalık insanı manen yıktığı gibi malesef maddi olarak da çöküntüye uğratıyo insan hadi bi daha denim hadi bi aşılama daha tmm bıraktım ama hadi bi tüp denemesi daha bu son derken malesef uçurum oluyo benim için maddi kısmı önemli gerçekten çünkü bütçem belli açıkcası bi merkeze gittiğim zaman bu sorunu onlarda yaşamış gibi onlarda gebelik için uğraşmış gibi anlamalrını bekliyorum o duyguyu bana yansıtmalarını istiyorum açıkcası bilemiyorummmmm hastalık gibi yorum da zorrr

4. 23 Nisan 2009
  5. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    size katılıyorum bence tüp bebek merkezindeki çalışanlar kendilerini hastalarının yerine koymalılar işlerini yaparken çok titiz davranmalılar ve en önemlisid e anlayışlı ve güler yüzlü olmaları oaraya gidenlerin umutlarıyla oynamamalılar nasıl olsa parayı aldık gerisi önemli değil diye düşünmemeliler daha bunun gibi birçok beklentimiz var dilerim allahtan herkesi iyi merkezlerle ve doktorlarla karşılaştırsın

6. 27 Nisan 2009
  7. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gitiğim hastanede bir fatma hemşirem var kadıncağızın akşama kadar yakasından düşmüyorum ve bana bıkmadan usanmadan cevap veriyo allah ondan razı olsun keşke hepsi onun gibi olsa bu güne kadar 15.milyar para harcadık bu yola inş artık bir sonuç alırız herkese başarılar diliyorum

8. 27 Nisan 2009
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    valla öcelikle başarı beklerim...sonrasında tabi ilgi alaka uygun fiyat güven güler yüz beklerim en önemlisi bana moral verecek insanlar beklerim karşımda...ki benim gitiiğim merkez öle bir yer.ben olsam onların yerinde kendime katlanamazdım...

10. 27 Nisan 2009
  11. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    başarı oranı
    bilgilendirme
    kişiye özel tedavi planı
    güler yüz, empati
    ama bunları belirlerken ekonomik koşullar insanı maalesef daha çok etkiliyor.Şu an başlamak için can atıyorum mesela ama beklemek zorundayım.Sıkıntılar bizleri teğet geçmiyor:KK43:((((

12. 27 Nisan 2009
  13. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce güven beklerim doktoruma şartsız güvenmeliyim
    ikincisi değer verilmek isterim çünkü zor bir aşamadayız özel ilgilenildiğimi hissetmek isterim
    başarılı bir ekip isterim kendilerini övmemeliler hastaları konuşmalı
    bilgilendirilmek isterim anlayacağım dilden konuşmalılar
    sabır isterim çünkü zor biriyim
    hasta olarak ne istediğim belli boşuna vaadlerde bulunmamalılar
    son olarak maddiyata bakarım çünkü sonunda anne alabileceksem ne önemi varki paranın ama enayi hasta yerinede koydurmam kendimi bilirim neyin ne olduğunu