Tüp Bebek Merkezlerinin Kalitelerini Teşhir Edelim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozlemozkutay tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ozlemozkutay
  1. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

Arkadaşlar bizler kader ortaklarıyız. Birimizin canı yansa ancak bu acıyı çeken diğerleri hisseder. Bu gün bu sitede Kaçak9 arkadaşımızın yazısını okudum içim parçalandı aynen benim ve sizlerin çektiği acıları enayi yurduna konulmaları dalga geçilmeleri taşımış formuna. ağlamamak için kendimi çok tuttum ve dayanamadım. İnsan sağlığının ve onurunun ayaklar altına alındığı Tüp Bebek Merkezlerini teşhir edelim. İşini iyi yapan kaliteli hizmet veren merkezleride taktir edelim. Bizim sayenmizde oradalar. Ama bizlerle bedava tüp bebek çekiliş var kura var ilk muayene ücretsiz gibi reklamlarla çekiyorlar ve gittiğimizde başımıza gelmeyen kalmıyor. yanlış anlamışsınızdan tutunda işinize geliyorsalara ne kadar paranız varsa o kadarlık yemek yersiniz gibi aşağılık sözleri çekmek zorunda değiliz. Yardımlarınızı bekliyorum herkes Tüp Bebek Merkezlerinde başından geçen olumlu ve olumsuz olayları yazarsa sevinirim. Bizim başımıza gelenler diğerlerinin Başına gelmesin...

2. 5 Nisan 2009
  3. yln80

yln80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Herkesin tabii ki kendi doktoru kendine göre çok iyidir. Ben ise herkese Erdem Hastanesi Tüp Bebek merkezini tavsiye ediyorum. Doç. Dr. Serap Yaltı ve Uzm. Dr. Oya Karabulut, hemşire Betül hanımla birlikte çok cici bir ekip oluşturmuşlar. ınanılmaz profesyoneller. Sorduğunuz her soruya güler yüzle karşılık alıyorsunuz. ınsanı asla yanıltmıyorlar. Önce Allah'tan, sonra sizden, en son bizden diyorlar. Gereksiz yere umutla doldurmuyorlar, yalan dolanla asla işleri yok. Saati saatine herşeyimle inanılmaz ilgilendiler, son ana kadar yüzleri hep güldü.Paranın adını bile etmediler tedavi sonuna kadar. Ve en başta dedikleri ücret asla yukarı çıkmadı. Şu an 7 haftalık hamileyim, Serap Hanım'ı hayatımız boyunca unutmayacağız eşimle. Bize en tatlı şeyi, çocuğumuzu verdi, önce Allah'ın izniyle.Ve hala da arıyorum aklıma bir şey takıldığında. Yine aynı tatlılıkla açıyor onca işinin arasında telefonu. Tek tek cevaplıyor sorularımı. Ama olmasaydı ne olurdu? Çok açık ve net, bunu herkese önceden de söyledim, yine oraya gidecektim. Güvenmek çok önemli arkadaşlar. Ve onlar bana bunu verdiler. Tavsiye ediyorum.

Son düzenleme: 5 Nisan 2009
  4. 6 Nisan 2009
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi çok merkeze gittim bana hem doktorlar hem hemşireleri daha yakın ilgili ve morelli karşıladılar beni bende bahceci kliniği diyorum.. tutmadı ama ikincide orada olacak tutmazsa 3.de 4.de başarı şansları çok yüksek oraya çok güveniyorum ..
    daha önceden görüşmek için çapaya gitmitşim kuzenimin engelledi çapada tüp bebek kliniğinde stajda şuanda lab dandik oldundan bahsetti bizdede azosperm oldu için benim için lab ve cihazlar çok önemli

6. 6 Nisan 2009
  7. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çok güzel bir başlık açmışsın Ozlemozkutay'cım. Benim gibi araştırmalara başlayanlar için ışık tutacak burada yazılanlar. Teşekkürler canım..Bu arada Bursa'da önerebileceğiniz merkez var mı kızlar?

8. 6 Nisan 2009
  9. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Bende nıl arkadaŞıma katılıyorum umuttÜpbebek merkezı ve enver kurt ordakı ılgı alaka ve tecrÜbe sÜper kesınlıkle gÖzÜm kapalı tavsıye ederım...

10. 6 Nisan 2009
  11. kitape

kitape Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    slm bende umuta gitmedim fakat bahçeci klinigine ve memorila gittim ikisinden de çok memnunum en son semra kahramanda denedim ve çok ilgili en ufak ayrıntıyı sizden önce düşünüp yapıyor 2 hastaneyide tavsiye ederim.şuan beklemedeyim am aolmasada yine semra hanım derim inşallah gerek kalmazsüprizzzzz

12. 6 Nisan 2009
  13. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle çok yerinde bir konu bende kaç gündğür merkez araştırıyorum eşimde azosperm var ve microtese olcak şuan için kaan aydos ankara düşünüyoruz sizin önerilerinizi bekliyorum

14. 6 Nisan 2009
  15. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    böle konu açtığım için tşk canım.. bahçeci ve umutta yaptım ..maalesef olmadı. .yanlış anlaşılmasın kötülemek için söylemeden..hijyenik ve güleryüzlü,pozitif bir ekip..bende memorill düşünüyorum ..allahtan bir şey olmazsa haziran gibii..doktorumda semra kahraman diyorum.. tabiki rabbim nasip ederse olacak..inşallah herşeyin hayırlısı olur..

16. 6 Nisan 2009
  17. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    memorial ben çok memnun kaldım

18. 6 Nisan 2009
  19. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk deneme mi ist.medicana hastanesinde süha sönmeze yaptırdım.ama transferim gerçekleşmedi çünkü ohss send.oluşmuş(yani karında su toplaması) nedeni bende bilmiyorum pco 'lu olmama rapmen 300 gnolf le başlandı.ve e2 tahlili hiç ypılmadı yapılması gerekiyormuş.nese kızlar bende pek memnun kalmadım herkese hakkında hayırlısı olur...