Tüp bebek nerede kaç liraya yapılıyor.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve biricik mericik tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : biricik mericik
  1. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar merhabalar.
    Bu kulübte tüb bebek merkezleriyle ilgili tecrübelerimizi önerilerimizi paylaşabildiğimize göre merkezlerden öğrendiğimiz ücretleri de paylaşabiliriz değil mi...:teselli:
    Hepimizin derdi malum... Ve hepimiz bu uğurda sahip olduğumuz tüm varlığımızı harcamaya hazırız. Yeter ki evimiz bebek gülücükleriyle dolsun. Ama malesef bazen elimiz kolumuz bağlanıyor. Hele benim gibi ssk ilaçlarınızı bile karşılamıyorsa tedaviye ayıracak paranız kalmayıveriyor.
    kötükedihüsoŞunu da söylemeden geçemem tabi. Asla Sadece fiyata bakarak karar vermemeliyiz bu konularda hatta fiyat son madde incelenmeyi bekleyen.

Merkezlerden ve hastanelerden öğrendiğiniz ücretleri bekliyoruz.

2. 2 Ocak 2009
  3. biricik mericik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İlk olarak ben öğrendiğim fiyatı paylaşayım. Medicana Bahçelievler de (ki benim eski hastanem) 2.000 ytl'ye tüp bebek yapıyor.
    Ben bu hastande 2 defa aşılama yaptım tutmadı. Artık şansımı başka hastanede arıyorum. Bu arada birkaç ay önce medicana da aşılama 600 ytl idi.

4. 2 Ocak 2009
  5. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    medicanadan memnunmuydun canım bende 29 mayıs hst yaptırdım 3.000 hastaneye verdim ama memnun kalmadım pozitif souç aldım ama 6 haftalık düşükle sonuçlendı

6. 3 Ocak 2009
  7. biricik mericik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    medicana hakkında kötü bir şey söyleyemem. Ben yaklaşık bir yıl gittim oraya. Buradan takip ettiğime göre herşey doğru yapıldı. Doktorun yaklaşımı da çok pozitifti. Psikolog gibi sizi rahatlatıyor. Ama ben 2 aşılamadan da sonuç alamadım... Biz oraya çok para döktük. Tüp bebek için bize indirim yapılsın istedik. Zaten dediğim gibi benim ilaçları da ssk karşılamıyor. Doktor indirim yapmayınca eşim kızdı ve benim de umudum yıprandığı için hastaneyi değiştirdik.

8. 3 Ocak 2009
  9. biricik mericik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sizin sorun neydi acaba? Düşük olmasına çok üzüldüm... Biz bu ay trakya da bir hastanede aşılama yaptıracağız. 150 ytl'ye... Hastane yeni açıldığı için ucuz. Ama çok övüyorlar doktoru.
    İnşallah biran önce kavuşuruz böbüşlerimize.

10. 3 Ocak 2009
  11. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizim sorun eş faktörüydü ama öyle çokta kötü değildi durum spermleri azdı ilaçlar iyi gelmedi bizde tüp bebek yaptırdık rapor aldık süleymaniyeden fakat ben 23 yaşımı doldurmadığım için onaylanmadı oyüzden bizde ilaçlar dahil herşeyi kenimiz yaptık ama gittiğimiz yerdende memnun kalmadım parayı verdikten sonra döndüler pozitif olduğu halde hiç ilgilenmediler kanamam vardı bişey yapamayız dediler bir hafta boyunca kanamadan ayağa kalkmıyordum çok kan kaybetmekten bu kanamaya bebişimde 1 hafta dayandıı

12. 3 Ocak 2009
  13. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben alman hastanesinde yaptırdım şu an fiyat 2350 euro ilçalarda yaklaşık 1500 ytl gibi tutmuştu ama ben mayısta yaptırdım ilçalar ithal olduğu onlarda zamlanmıştır e ben pko olduğum için çok yüksek dozaj kullanmadım aynı zamanda tüp bebek yaptırdığım arkadaşım daha fazla ilaç kullandı ve ilaç parası yaklaşık 500 daha fazla ödedi

14. 3 Ocak 2009
  15. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amerikan hastanesinde haziran ayında yaptırdım 3200 dolar+ilaçlar+tahliller... yaklaşık hepsi 8 milyar filan tuttu ilk denememdi ve yaklaşımları çok iyiydi. çok memnun kaldım

16. 3 Ocak 2009
  17. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben memorial hast. yaptırıyorum. kan alan kadın hariç tüm ekipten memnunum:) oldukça profosyenel bir ekip. Semra hanım dr um ama takıplerımı farklı dr yapıyor. Semra hanım bır kez vajınal muayene ettı. ama dosyaları kontrol edıp gereklı duzenlemelerı yaptırıyor. 1900eur+ilaçlar. ama çider üyelerine 1650 eur+ilaçlar. ilk denemem olacak. yarın yumurtalar toplanıyor. sonuc ne olur bılemıyorum

18. 3 Ocak 2009
  19. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah sonuç hayırlı olur ..canım kaç tane yumurtan toplanacak..bende semra hanım düşünüyorum. canım inşallah kaliteli yumurtaların olur sana tutunurlar hamiş haberini verrisin bizlere:1hug: