tüp bebek öerildi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve msms tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : msms
  1. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar benim 3 aralıkta cektırdıgım rahım fılmınde sol tupum tamamen sag tupum kısmen kapalı cıktı. esımde varıkosel var. benım sonuclarla bırlıkte medıcal park da latıf beye gittim. boşuna oylanmayın tup bebek yapın dedı.
    Ben semra kahraman ile deneyeceğim bunu. Merak ettiğim süreç nasıl ilerliyor. kimilerinden duyuyorum ilaçlar çok pahalı die. ne ilacı kullanılıyor?

2. 7 Aralık 2008
  3. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cnm pahalı bi süreç ve hastanden hastaneyede azda aolsa fark ediyor... kısa protokolde gonal f die bi iğne var tanesi 670 falan ben peşin para ile 590 a aldım .. bi iğneyi iki gün kullandım 450 ml lik yaptım çünkü. dibinde biraz kalmıstı onu da iki iğne daha kullandıktan sonra birleştirdim diğerlerinin kalanlarıyla öle kullandım.. yani toplam 4 tane gonal f kullandım.. sonra yumurtaların kendiliğinden çatlalamaması için c ile başlayan bi iğne kullandım 4 tane peşin para 300e aldım en son da çatlatma iğnesi aldım o da peşin 70 lira.. hesabı sen yap. transfere de 3500 verdim. Rabbim sonunu hayır etsin verdiğim paralar gözümde değil yeter ki sağlıklı bi yavrum olsun........

4. 7 Aralık 2008
  5. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım hem tedavisi hem ilaçları pahalı olan bir süreç bekliyor seni . üstelik bazen bir seferde olup bitmiyor , o yüzden sabır ve maddi-manevi güç gerekebiliyor .. ama ilaç dahil uygun olan merkezler de var .. her hastanenin ayrı fiyatlandırması var bu arada ..kimisi herşey dahil uyguluyor , kimisi transfere kadar yapılan işlemlerden para almıyor , kimisi her gitmende usg-E2 için , Beta hcg için kısacası herşey için ayrı para alıyor vs.. vs.. biraz araştırıp öyle yap denemeni derim eğer net bir karara varmadıysan ..
    şimdiden Allah yardımcın olsun ..

6. 11 Aralık 2008
  7. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar şehir dışında oldugumdan yazdıkmalrınızı kontrol edemedım. çok tesekur ederım. sormak istediğim benım yumurtlama ıle ılgılı sorunların yok. yınede bahsettıgınız ılacları kullanacakmıyım?