tüp bebek raporu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve emcan01 tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : emcan01
  1. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben uzun zamandan beri tedavime ara vermiştim.geçen hafta ablam için bir tüp bebek merkezine gittik ve rapor için özel hastanelerde aşılama yaptıranların tüp bebek raporu çıkartmasının zor olduğunu söylediler.benim daha önceki tedavilerim hep ssk hastanelerinde olduğu için benim işim kolay ama ablamınki biraz zor olacak.benim ricam rapor çıkaran arkadaşların nerelerde çıkarttıkları ve neler gerektiğini yazarmısınız.şimdiden teşekkür ederim.

2. 23 Şubat 2008
  3. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bildiğim kadarıyla üniversite hastanelerinden çıkıyo rapor.ordan olması gerekiyo diye biliyorum

4. 23 Şubat 2008
  5. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aşılamalarımı özelde yaptırdım drum 3 kez yapıldıgına dair yazı verdi bende üniversteye götürüp oradanda istenen tahlilleri yaptırdım sonundada aldım çok şükür sizinde rast gelsin inşallah işleriniz

6. 24 Şubat 2008
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim merak ettiğimde özelden yazı alınıp yapılıp yapılmadığıydı.cevabın için teşekkürler canım.birde hangi tahlilleri yaptırdılar,onuda yazabilirmisin ve kaç günde raporu aldın.

8. 24 Şubat 2008
  9. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende özelde tüp bebek yaptırdım ...Süleymaniye kadın hastalıkları ve doğum hastanesinden dış heyet raporu aldım....Bir kaç ay uğraştım tabi ama işlemler ve tahliller kişiden kişiye değişiyor...Hastaneye başvurduğunuzda onlar sizdeki probleme göre gerekli belge ve tahlilleri söyleyip yol gösteriyolar zaten .....kolay gelsin sevgiler....