tüp bebek raporu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve songulsahan_28 tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : songulsahan_28
  1. songulsahan_28

songulsahan_28 kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba.slm k.k.yeni üye olarak sizden yardım istiyorum.bilgi konusunda.acaba tüpbebek raporu alan varmı içinizde.cevaplarsanız sevinirim..... ve nasıl aldınız
    :enbuyukkk:

2. 23 Ocak 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    evet canım ben aldım rapor.önce üniversite hastanesine git orada sana adet gününün 2.veya 3.günü randevu verirler sonra onlar seni aşama aşama yönlendirirler.ama uzun sürüyor ben raporu 5 ayda aldım birde dış heyet olmasına rağmen.{dış heyet demek özel hastanede yaptıracaksan dış heyet diye bildir} bence en kısa sürede başla zaman açısından

4. 23 Ocak 2009
  5. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    songulsahan arama menüsüne girip "gelişmiş arama yap" ı tıkla. anahtar kelimeler kısmına rapor yaz. onun altında search in titles ı seç (bütün mesajlarda ara yı seçmeyeceksin) ve sağ tarafta birazcık aşağıda aranacak forumlar kısmında "tup bebek özel bölüm" ü seç. altta arama butonuna tıklarsan bu konuda açılmış başlıklar çıkacak onlara bak. o kadar detaylı açıklayıp konuşmuşlar ki kızlar, aradığın bir sürü bilgiye ulaşabilirsin.