tüp bebek raporu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SaH_MaT tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : SaH_MaT
  1. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar tüp bebek raporu ne kadar süre (ay, yıl) geçerli bilen var mı acaba kesin olarak

2. 4 Temmuz 2009
  3. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım biz almıştık süre sormak aklımıza gelmemişti normalde 6 ay geçerliymiş söylerseniz daha uzun süreli yapılıyormuş geçmiş olsunopuyorumnanaktan

4. 4 Temmuz 2009
  5. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Benim bildiğim 1 yıl geçerli bize öyle söylemişlerdi ilaç raporu ise 1 ay geçerli

6. 4 Temmuz 2009
  7. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba benimde çok merak ettiğim bir soru sormuşsun teşekkürler senin kurumun emekli sandığımı yoksa ssk veya bağkurmu benimki emekli sandığıydı bana hemşire sadece 5 gün geçerli demişti şimdi ikinci raporumu alacam ama karasız kaldım ben adet olduğum gün almayı düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olurmu:uhm:

8. 4 Temmuz 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar.rapor ilk çıkartıldığı zaman testler tahliller 6 ay sürüyor raporun çıkması.rapor çıktıktan sonra ilaçlar için 1 ay süre veriyorlar 1 ay içinde ilaçlarınızı tamin etmelisiniz.tedavi için süresi 1 sene,1 sene içinde 1 kez denediniz 2.hakkınız için tekrar raporu yeniletmeniz gerekiyor oda 15 gün sürüyor raporun yenilenmesi.KARDELEN 86;canım bizde emekli sandığıyız bizde süreç böyle işledi.2 hak veriliyor artık 1.hakkımızı kullandık.2 sene geçti üzerinden şimdi 2.hakkımız için başvuracağız.bu hakkımızdada aynı süreç geçerliymiş.