Tüp bebek sonrası histeraskopi yapıldı ama...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve HAZERAN tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Mart 2010
    Konu Sahibi : HAZERAN
  1. HAZERAN

HAZERAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba halit bey ,

benimde sorunum aynı ne bende nede eşimde herhangibir sorun yok.bi kez aşılama bi kezde tüpbebek yaptırdım ama ikiside olumsuz çıktı.tüp bebek sonrası histeraskopi yapıldı ama ondan da bi sonuç alınamadı.yani herşey normal gözüküyor.yaşım 36 ve çok düzenli adet görüyorum.sizin kliniğinize gelip 2.tüpbebeği denemek istiyorum.ama bundan da olumsuz netice alacağımı düşünerek ikinci denemeyi yapmaktan korkuyorum.tamamen sebepsiz interfilite olan kişiler için başarı şansı ne olabilir.tüp bebek öncesi yaptırmamız gereken başka bişey varmı acaba ? bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

2. 16 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar sebebsiz infertilite diyebilmek için birtakım tahlillerin ve girişimlerin tamamen yapılmış olması gerekiyor bunların sizde ne kadarının olmuş olduğunu görmek incelemek herşeyden emin olduktan ve sizin içinizi de rahatlaktıktan sonra deneme yapmakta yarar var. kendinize güveninizi tekrar sağlamamız lazım bunun için gerekli olan eksiklikler neler ise onları yapmadan tedaviye baslanmaması gerekiyor. ben sebebsiz infertiliteye çok inanan birisi değilim ancak tüm detaylar incelenmesi kaydıyla. bana ulaşmak isterseniz tlf 02122300809 05332806460 sevgiler

4. 18 Mart 2010
  5. HAZERAN

HAZERAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba halit bey ,

cevabınız için çok teşekkür ederim.en kısa zamanda sizden randevu alacam.sanırım yüzyüze görüşmekde yarar var.
    selamlar,

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.