tüp bebek sonucu bekleyenlerrrrr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aldemir tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aldemir
  1. aldemir

aldemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:
    transferimin 7.günü ve hiçbir belirti yok bu normal mi?

ne ağrı ne sızı ne kanama vssssss.

yardım lütfennnn

2. 28 Haziran 2010
  3. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle hayırlı olsun canım. benim transferden sonraki 4. günüm bugün. ne bir göğüs acısı, ne kasık sancısı tek bir belirtim bile yok ki benim adetten 10 gün önce bile göğüsler şişer ve acırdı bu çok moralimi bozuyor. sabahtan beri ağlıyorum =( herşeyin hayırlısı tabi ama çok umutlanmıştım.

4. 28 Haziran 2010
  5. bee009

bee009 dila prensesimiz geliyor. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım yapma böyle.. daha çok erken belirti beklemek için.. o söylediklerinin hiç biri bende olmadı.. sadece birazcık karın şişliğim vardı o kadar.. hatta hala hiçbir belirtim yok.. sadece arada sağ kasığıma iğne gibi bi ağrı giriyo.. onun dışında kendimi hamile gibi hissetmiyorum.. böyle şeylere takılma sakın.. her bünyenin dışa vurumu farklı olur.. biraz daha sabret.. sakın üzme kendini..

6. 28 Haziran 2010
  7. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım Allah razı olsun senden. ama bende transferden itibaren bir gariplik vardı zaten. işlem bitti ben ağladım ama ne olumlu ne olumsuz hiçbir hissim yoktu o gün. ne heyecan, ne sevinç hiçbir şey. benim göğüslerim çok hassastır çatlatma iğnesinden sonra deli gibi şişmişti ve acıyordu. o iğne bhcg içeriyor biliyorsun. demek ki şu an salgılamıyorum bu hormonu ki acımıyorlar =(( hamile kalacağıma çok inandırmıştım kendimi. şimdi yere çakılmış gibi hissediyorum.

bu arada bebeğin hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına
    .

8. 28 Haziran 2010
  9. bee009

bee009 dila prensesimiz geliyor. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sağolasın. İnşallah senin bebeğin de sıkı sıkı tutunmuştur annesine..
    bende çok ağladım beklerken.. dedim ya hiç belirtim yoktu.. yok benim karnımda bebek diye.. bağıra bağıra ağladım.. 9.gün test yaptırdım.. testin sonucunu beklerken hamilelik testi alıp yaptım.. ince silik bişiy gördü herkes ben görmedim.. sonra sonucu almaya gittim..39 du.. herker sevindi hamilesin diye.. ben yok ya o ilaçlardandır dedim.. çünkü hiçbirşey hissetmiyordum.. taki 15 gün önceki muayene de onun içimde kıpırdandığını görene kadar.. o yüzden sakın umudunu yitirme.. ALlah büyük.. sadece dua et..

10. 28 Haziran 2010
  11. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bugün 9.günüm benimde hiçbelirtim yok aptal gibi idrar tahlili yaptım bugün negatif çıktı aglamaktan helak oldum sinirlendim 3 tane sigara yaktım arka arkaya 12.gün testinide yaptırmıcam bütün ümitlerim gitti şimdide diyorum keşke hiç tahlil yapmasaydım 12.günü bekleseydim gerçe ozamanda sonuç aynı olacaktı deişmez heralde sonuç diye düşünüyorum artık :KK43::KK43::KK43:

12. 28 Haziran 2010
  13. aldemir

aldemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zinal canım neden test yaptın.biz seninle konuşmuştuk sanırım 1 temmuz du değil mi test tarihin

benim de 2 temmuz

bende sıyırdım ama rahat ol o kadar okudum ki siteyi 10. gün bile çıkmayan ve kanda çıkan var.
    takma bence günü bekle bende de hiç ağrı yok sadece belim biraz ve bacaklarım ağrıyor bu normal mi bilmiyorum. bende buna taktım.

14. 28 Haziran 2010
  15. aysecsr

aysecsr Guest

kızlar benim 7. günüm. iki gündür adet oldum sanıp uyanıyorum. sabahları şiddetli bir ağrım oluyor. daha sonra hafifliyor.bunun dışında hiçbir belirti yok. belirtinin olacağına da inanmıyorum; çünkü daha çok erken. sadece adet ağrıları korkutuyor beni.hayırlısıyla gelse artık şu test günü.....

16. 28 Haziran 2010
  17. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah razı olsun canım amin. ben de aynen öyleyim ağladım durdum sabahtan beri. bu hafta izindeyim evde annem benimle onu da üzdüm. eşimi de sabah işe yolcu ederken çok ağladım üzüldü garibim. ama ne bileyim yok gibi geliyor işte. Allah tan hayırlısını diliyorum kendim için bekleyen herkes için. sen de inşallah tüm hamileliğini sağlıkla geçirirsin canım.

18. 28 Haziran 2010
  19. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

zinalcim burdan tanışıp görüştüğüm bir arkadaşım var o hamileliğini kan testiyle onaylattıktan 2 hafta sonra ancak idrarda gördü hamileliğini. artık hırs yapmıştı idrarda görene kadar yapmaya devam edicem diyordu. bana söz verdirdi kan testinden önce idrar yapmayacaksın diye. bence o sonuca hiç takılma ve kan testini yap. herşeyin hayırlısı canım.