Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım blaktosit transferdi...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mner tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : mner
  1. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Doktor Bey,
    Ben izmir irenbede eylül ayında tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım blaktosit transferdi ve 2 embriyo transfer edilmişti ve ikiside tuttu . ancak tedavinin başında da myom tespit edilmişti ve tedavi sürecinde de büyüdü. ve 7-8 haftalıkken kanamalarım başladı ve iğneler ile 11 haftaya kadar dayanabildik ve sonra düştüler. size sorum myom kanamayı başlatmış ve düşüğe neden olmuş olabilir mi? çünkü transfer esnasında yeri itibariyle embriyonun transferinide zorlamıştı. Nisanda dondurulmuş embriyolarım transfer edilecek ve ben yine aynı sorunu yaşamaktan çok korkuyorum.
    ılginiz için teşekkür ederim.

2. 2 Mart 2010
  3. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Doktor bey birşey daha sormak istiyorum aralık ayındaki düşük ve kürtajdan bu yana ara ara kahverengi akıntılarım devam ediyor bunun sebebi nedir , myom olabilir mi?

4. 2 Mart 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar myomlar dusuge sebeb olabilir fakat yeri ve buyuklugu onemli ancak dusuge sebeb olabilecek diger sebebler ekarte edildikten sonra son olarak myom gozukuyorsa alınması gereklidir myom ara kanamalara sebeb olabilr fakat kurtaja baglı sekele de baglı olabilir sevgiler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.