tüp bebek tedavisinde başarıyı arttırmanın yolları varmı??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve alevece tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : alevece
  1. alevece

alevece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar tüp bebek tedavisi sırasında bazı gıdalarla ya da ne bileyimm farklı şekilde pozitif sonuca ulaşma şansımızı arttırabilirmiyizz?? bu konuda fikirlerinizi, bilgilerinizi, duyduklarınızı yazmanızı bekliyoruummolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

2. 22 Ocak 2010
  3. sevvalzeynep

sevvalzeynep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba burda okuduklarıma göre incirkürü yumurtaları arttırıyormuş bide avakado ve kivi emriyo koyulduktan sonra tutunmasını sağlıyomuş bu meyveleri yemek gerekiyomuş bn bunları denemedim çünkü benim tüpbebek yaptırdığimda daha bnları öğrenmemiştm kısmetse bi dahakinde dr.a sorup deniycem

4. 22 Ocak 2010
  5. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba ben bal çörekotu tarçın karımı yedim eşimede keçiboynuzu içirdim 2 tüp bebek denemem var 2. de 1 kaliteli yumurta transferi olmuştu ama daha sonra kaybettim bebeğimi
    3. denememde de aynılarını yapıcam belki bu sefer daha çok yumurtam olur transferden sonra ananas suyu içmiştim 1 hafta yememe dikkat etmiştim aslında herşeye dikkat etmiştim ama kısmet olmadı tabiki
    ama abartmadan bazı bitkisel kürleri kullanmak iyidir diğe düşünüyorum

6. 22 Ocak 2010
  7. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    kıslar ben sadece transferden yarım saat sonra taze ananas suyu içmiştim bide kabak çekırdegı yedım bol bol ılk denemede tutmustu

8. 5 Şubat 2010
  9. alevece

alevece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önerileriniz için sağolun arkadaşlar uzun süredir uğramadım buraya ben de transferden sonra ananas yedim bol sebze meyve tükettim şu an hamileyim çokk mutluyumm