tüp bebek tedavisinde dr ve merkezleri paylaşalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve funda_ey tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : funda_ey
  1. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar tüp bebek tedavisinde hangi merkezlerde ve hangi dr tedavi gördügümüzü paylaşalım birbirimize karar vermemizde yardımcı olmak istedim ben 2.denememe başlayacagım dr memnunum acak kararsızım sizlerinde nerelerde oldugunuzu ve neler yaşadıgınızı merak ediyorum lütfen paylaşalım merkezleri başarıların ve başarısızlıkların anlatalım herkeze teşekkler

2. 4 Ocak 2010
  3. talya83

talya83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    funda canim topigin hayirli olsun

4. 4 Ocak 2010
  5. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım

6. 4 Ocak 2010
  7. gullucan

gullucan Guest

canım topigın hayırlı olsun.ılk benmı baslayayım anlatmaya.ben kasım ayında umutta ulun beyde kısa protokol bır tedavı gordum ama ılk denememde olmadı.umut tup bebek ekıbı ve ulun bey bu konuda ıyı bır yer csnım.sımdı olmadı dıye adamların hakını yememk lazım.suan dınlenme asamasındayız ve kromozom test sonuclrını beklıyoruz.bende ınsaalh maddı yonde hazırlarsam kendımı bahara denemeyı dusunuyorum allah hepımıze yardım etsın canlarım benım

8. 4 Ocak 2010
  9. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güllcan arkadaşım çok teşekkürler canım bende bir karar vere bilsem en kısa zamnada hayırlısı ile başlayacagım ama çok kararsızım umtu hakkında çok iyi şeyler okudum bende v erdigin bilgi için teşekkr ederim canım

10. 4 Ocak 2010
  11. gullucan

gullucan Guest

ayy canım ne demek sen ılk denemenı nerde denedın anlatırmsın

12. 4 Ocak 2010
  13. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben ilk denememi medican bahçelievlerde suha sönmezde denedim kendisinden memnunum aslında ilgili ve güler yüzlü bir ekibi var keza kendiside öyle ama eşim degiştirmr taraftarı bende bir araştrıyorum hayırlısı olur inşallah

14. 4 Ocak 2010
  15. gullucan

gullucan Guest

Valla ıstersen bırde umutta ulun byele gorus bakalım orayı beyencekmısın canım

16. 4 Ocak 2010
  17. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bahceci umut alman hastanesi görüşme yapmak istiyorum ama tabi herşeyden önce sizin fikirlerinizle beraber karar verecegim

18. 4 Ocak 2010
  19. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    fundacım inşallah gönlüne göre hast.ve dr.bulursun.Ben tedavilerimi memorialde hale hn.oldum.Ben çok memnun kaldım.özellikle dr.çok çok iyi ve bilgili bir dr.Eğer düşünürsen kesinlikle tavsiye ederim.Nereye karar verirsen ver,senin için çok güzel sonuçlar çıksın,anneliği doya doya yaşa canım.