Tüp bebek tedavisinde kaç kiloydunuz kızlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Angel...baby tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Angel...baby
  1. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya cok stresliyim allah nasip ederse temmuz 10 da ignelere baslıcam ama ben gecen tedavilerden kalan kilolarımla basım dertte su anda 80 kiloya yakınım:1no2: sürekli aklımda ya bu kilo ile tutmassa diye kendimi hep strese sokuyorum yani tedaviye baslamadan benim stres aldı basını gitti acaba sizler kac kiloydunuz yaptırırken ve bunun kilo ile alakası varmıdır:çok üzgünüm:

2. 16 Haziran 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Cnm Kilolusun:KK43: Kizma Ama Ben Kendime Kilolu Diyorum 62yle Başladim Ilaçlar Kilo Yapiyor Biraz Dikkat Et Tahminen 64le Hamile Kaldim 5.5.ayda Kaybettim Ikizlerimi 74le Doğum Yaptim Birayda şuan 69 Kiloyum

4. 16 Haziran 2008
  5. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Angel merak etme ve streste yapma bence tutacak olduktan sonra her koşulda tutar. Evet malesef tüp bebek tedavisi çok kilo aldırıyor vucutta şişkinlik yapıyor ama tedavi olmaktan başkada şansımız olmadığına göre kilolarımızı fazla dert etmeyeceğiz
    bebişlerimiz olsun onların peşlerinde koşarken zayıflarız:)
    annelik mutluluğunun yanında kilo nedir ki?
    bence rahat olmaya çalış stres yapma ve olumlu düşün takdir rabbimizindir
    şansın bol allah yardımcın olsun

6. 16 Haziran 2008
  7. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de ovul. takibi nedeniyle 60 dan 67.5 ye çıktım daha sonra 3 ay rejim yaparak 62 kiloyla tüp bebek işlemlerini(toplama, transferi)yaptırdım.

8. 16 Haziran 2008
  9. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    normalde varya hani su yemek yerler gram almayan cinstenımdı tabi tedavilere baslamadan önce ama ne yapsam veremiyorum ya o kadar takıntı haline geldiki gram desen gitmiyo ya offfffffffffffffffff oooooooofffffff

10. 16 Haziran 2008
  11. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm angel bende 3 de fa mıcro denedım hepsı ne gatifti 1 er yıl arayla ben 62 kiloyla başlamıstım75 ekadar çıktım şimdi 70 e inebildim 4. denemeyi yapınca çok dikkat edicem evet hormon iğneleri banada iştahımı fazlasıyla açarak kilo yapmıştı canım.dikkat edicez başka yolu yok tabiiki streste yok.
    yerimseniben

12. 16 Haziran 2008
  13. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın kızlar stres yok ama elde degil işte dr söyledim kiloyu aslında öneli degild edi benim 95 kilo olan hastalarım var dedi ama versen iyi olur dedi hamile kalırsan onda alacagın kilolar gitmiş olur sende rahat hamileleik gecirirsin dedi gel görelim olmuyor işte ya hergün rejim yapıcam diyorum baslıyorum tık yok ya zaten her ne hikmetse su vitamin hapı nasıl midemi kazıyor yemek istiyorum anlatamam sizde de oluyomuydu bu

14. 16 Haziran 2008
  15. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım folik asit içiyorsan gece yatarken iç ben öyle yapıyorum çünkü çok iştah açıyor
    bide bol bol su iç hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz biliyorum çok zor ama sabır sabır sabır...

16. 16 Haziran 2008
  17. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu bugün abakalım salatalık diyeti var ona basladım bu hafta sonunda bakalım kac kilo gidicek yapan kişiler sonuctan memnun bide acıktırmıyor artık ilk gün diyemi ama sürekli salatalık su şişkinlik verip yemek yeme ihtiyacı duymuyorum vitaminde elevit kullanıyorum senin dedigin gibi yapıcam canım saol önerin için insallah sonunda bebeklerimize kavusuruz allah tarafından

18. 16 Haziran 2008
  19. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende iremecem'e katılıyorum vitamin ilacını gece yatarken iç. böylece mide kazıntısından kurtulmuş olursun ben öyle yapıyorum. bir de kilo olayını çok fazla takma ben 59 kiloyum tedaviye başlamadan önce dr. bana da vücudun kilo almaya elverişli bu dönemde kilo almamaya gayret et verebiliyorsan 1-2kg. ver dedi. amaç hamilelik olduğunda üstüne daha fazla kilo binmemesi. herşeyin hayırlısı canım, kilo tabiiki çok sağlıklı değil ama bu dönemde tek bunu kafana takıpta gereksiz yere stres yapma kendine. Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin, bebişlerini kucağına aldığında daha rahat verirsin kiloları :)