tüp bebek tedavisinde nasil bir yol izlemeliyiz ?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sezgi.ozdemir tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sezgi.ozdemir
  1. sezgi.ozdemir

sezgi.ozdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 6 senelik evliyiz 4 senedir korunmuyoruz eşimde hareketli sperm yok tüp bebek dediler ama maddi sıkıntıdan tedavi olamadık ben 28 eşim 30 yaşında ilerleyen yıllarda tüp bebek tedavisi yapabilirmiyiz ilk önce hangi doktora başvurmamız gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekürler

2. 20 Eylül 2010
  3. sirine_

sirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrblr bende tüp bebek yaptırdım sonucu bilmiyorum bu gün transferimin 7. günü c.tsibelli olacak. size gelince siz kesin tüp bebek öneriliyorsa siz 35 yaşına gelmeden yaptırın derim. ben kayseri tüp bebek merkezinde yaptırdım ama sizinkinin ücretini devlet yarısını karşılayabilir diye biliyorum ne düşünüyorsunuz

4. 21 Eylül 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurtalık rezervinizin hem hormon hem de USG ile değerlendirildikten sonra ne kadar daha bekleyebileceğiniz tahminen söylenebilir. Yaş sınırına pek takılmayın hanmların kronolojik yaşı ile beden yaşları farklı olabilir. Başka bir değişle 36 yaşındaki hanımın gebe kalma potansiyeli bazen 28 yaşındaki bir hanımdan daha fazla olabilir. Konunun uzmanı bir tüp bebek merkeine başvurmanızı tavsiye ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.