tüp bebek tedavisinde pozitif sonuç elde etmiş arkadaşlar yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve comebaby tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : comebaby
  1. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben ve benim gibi yeni bir tüp bebek tedavisine başlıyacak olan arkadaşlara tedavi döneminde nelere dikkat ettiğinizi,
    transfer sonrasında neler yaptığınızı neler yiyip içtiğinizi kaç gün yattığınızı ve buna benzer ..........paylaşırsanız seviniriz

2. 10 Eylül 2008
  3. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    .................................................

4. 10 Eylül 2008
  5. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım iki defa negatifle biten tüp bebek denemem var. İkisindede ytaktan hiç kalkmadım. tekrar deneyeceğim bayramdan sonra tedavim başlayacak hayırlısıyla ama bu sefer yatmayacağım çalışıyorum işe gidip geleceğim yatmanın çok önemli bir rol olduğunu zannetmiyorum. yeme içme konusuna gelince ikisindede bizimkiler sağolsun iyi beslediler 65 kiloydum oldum 75 yani sana iyi bir örnek değilim galiba. Allah hepimiz için hayırlısını versin arkadaşım. Nerede yaptırıyorsun tedavini

6. 10 Eylül 2008
  7. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:Kafanda birçok soru olduğuna eminim aynı dertler bizdede var.Şunu söylemeliyim ilk 3 günden sonra çokta yatman gerekmiyor yorucu olmayan hareketlerden kaçınarak ve bol su içerek yine sağlıklı beslenerek beklemelisin.çünkü şansın varsa zaten tutacaktır.Kuzenim transfere eşiyle kavga ederek gitti 3 gün sonra işe başladı minibüsle gitti hem diet yaparak hamilelik geçirdi şimdi 4 aylık kızı var.Yani Allah izin verdiyse zaten olacaktır sadece snde inan ve dua et.Bu arada yarın bende test yaptırıcam :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

8. 10 Eylül 2008
  9. yaxgxmur98

yaxgxmur98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba şimdiden hayırlı olsun tedavin umarım iyi haberler alır bizim aramıza katılırsın...öncelikle tüp bebek demek kesin gebelik demek değil biliyosun tedavi sonunda gebe kalamamak ta var onun için tedaviye başlarken kendini ona göre hazırlamalısın mümkün olduğunca rahat (çok zor oluyor gerçi ama ) ve dikkatli olmalısın ilaçlarını düzenli kullanmalı doktor ve hemşire hanımların dediklerini dikkate almalısın.bu bizim çok zor ve çok özel bir tedavi ve neredeyse tüm yükü burda bayan taşıyor maddi ve manevi (ilaç uygulamaları ,muayeneler,yumurta toplama işlemi transfer vs..).. ama tedaviler başlayınca ve çevrende paylaşabilieceğin birileride olursa transfere kadar herşey bir çırpıda bitiyor..bekleme süresindede kendine uygun bir uğraşı bulursan (burası gibi,kitap okumak,el işi yapmak gibi) vakit daha çabuk geçiyor.kaydirigubbakcemile5

10. 10 Eylül 2008
  11. witch52

witch52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hangi merkeze gideceksiniz.ben de bu ay sonunda düşünüyorum.ilk denemem anatolia dı.ama oraya gitmeyeceğim.genartı düşünüyorum .ne dersiniz.sizlerinde fikrini almak istiyorum.

12. 10 Eylül 2008
  13. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Canım bende önceki denemelerimde sürekli yattım kanamam başlayana dek oda hep test gününden bir günönce oldu zaten ve beslenmeme hiç dikkat etmedim birde şiddetli kabız olmuştum şimdi bunların hata olduğunu düşünüyorum ama neler yapacağımı bilmiyorum bende senin gibi 48 kilodan çıkmıştım 60 kiloya
    ben UMUT tüp bebekde yaptıracağım canım

14. 10 Eylül 2008
  15. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Canım haklısın aslında olacağı varsa zaten olacak biliyorum ama yinede bilgi edinmek istiyorum.

Güzel haberlerini bekliyoruz ozaman yarın

16. 10 Eylül 2008
  17. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    söylediğin merkezleri bilmiyorum canım sanırım İst. dışındasın

18. 11 Eylül 2008
  19. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:Sanırım söylediğin merkezler ist.dışı istanbulda ben Alman Hastanesinde yaptırdım 2 arkadaşım ve kuzenimde orda yapmıştı hepsinin tuttu hatta doğdular.Şimdi ben sonucumu bekliyorum.Allah yardımcın olun:ecrin_bebek::ecrin_bebek: