Tüp bebek tedavisinde sgk'nın evlilik şartı kalktı bi okuyun kızlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve teleskop26 tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : teleskop26
  1. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    DÜN HABERLERDE SÖYLEDİ SGK 3 SENELİK EVLİLİK ŞARTINI KARDIRMIŞ YASANIN RESMİ GAZETEDE YAYINLANMASINI BEKLİYOLAR PEKİ BÖYLE BİR DURUMDA DEVLET ÖZEL HASTANEYE VERDİGİMİZ PARAYIDAMI ALMAYACAK=?BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİSİ OLANLAR YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM NE NASIL OLACAK VARMI Bİ BİLGİNİZ?İNŞ.KARŞILIYORDUR BEN 2.TEDAVİYE BAŞLIYCAM AMA DURUMUMU BU YASA BELİRLER.:bbo:

2. 11 Nisan 2010
  3. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    malesef evlilik süresi ile ilgili bişey duymadım ben.ama nisandan itibaren tüp bebek raporlu ücretlerinin değiştiğini biliyorum.şuanda raporla 2.tüp bebek tedavisindeyim.benim raporum mart ayında çıktığından merkeze tedavi için 800 tl ödeyeceğim.ama nisandan itibaren bu ücret 1300 tl olmuş.bilginize..

4. 11 Nisan 2010
  5. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bende gurgan klınıkte tedavıye baslamıstım gayet guzel gıdıyodu rapaor cıkartmak ıcın hacettepe hastanesıne gonderdıler malesef ıslemlerımızı yaptıramadan geldık ben 3 yıllık 900 ıs gunu oldugunu bılıyodum oda malesef oyle degılmıs 5 yıllık sıgorta ve 900 ıs gunu olması gerekıomus nasıl moralım bozuldu bılemazsınız yapacak bıseyde yok cunku ıgneyede baslamıstım artık mecburen parayla oluyor devletten hıc yararlanamıyorum gun gectıkce hep yenı yasa uyguluyolar yenı yenı adetler cıkartıolar sınır oldum valla ne yapalım hakkımızda hayırlısı olun ınsallah

6. 11 Nisan 2010
  7. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım birşey soracağım tedavin hayırlı olsun da
    neden rapor çıkmadan iğnelere başladın..rapor çıkacak ki iğnelerini raporlu % fiyatıyla alacaktın sen önce iğnelerini almışsın sonra rapor çıkartmaya çalışmışsın..
    inşallah bir daha gerek kalmaz..bu tedavin pozitif sonuçlanır..

8. 11 Nisan 2010
  9. MONA ROSA

MONA ROSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz bu durumda temmuzu beklemeyiz.hemen tedaviye başlarız.doğruysa çok sevindirici bir haber bu

10. 11 Nisan 2010
  11. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar valla benimde kafam karıştı şimdi.ne raporu hadi sigorta günü falan onlar tamam bende ama offf yaaa resmş gazetede ne zaman çıkar bu yasa detaylarını çok merak ediyorum.tüp bebekle çocuk sahibi olacaklara iyi olur diye düşünüyordum off off:KK43:(

12. 11 Nisan 2010
  13. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım eczane tanıdıktı ıgneyıde verdıgı gun baslamam gerektı onu ıcın basladık eczanecıde kabul ettı raporu cıkartıp sonrada getırebılırsın dedı onun ıcın ınsallah hayırlı sonuclanır dua edın canım lutfennn rabbım hepımızın yardımcısı olsun

14. 14 Nisan 2010
  15. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sizlere güzel haberlerim var bi dinleyin hele:bugün doktorumla görüştüm ve ank.anatolia tüp bebek merkezi ile(ben ilk denememi anatoliada yaptırmıştım)sgk nın bu yeni yasası şöle oluyor 3 senelik evlilik şartı kalktıgı için fiyat aşagı çekiliyo bana 2. deneme için 3.500 tl demişlerdi yasa ile bu fiyat 3.300 tl oldu hastanede 2.denemesi olanlara az bi indirim daha yapıyo fiyat 2.750 tl oluyo.ilaç fiyatınında yarısını verecekmişiz ve raporu hastane hazırlayacakmış yani rapor için para vermeyecekmişiz.:))

16. 14 Nisan 2010
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.