Tüp bebek tedavisinde yaşadığımız sıkıntılar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve oyadeniz12 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : oyadeniz12
  1. oyadeniz12

oyadeniz12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bence hepimiz aynı yolun yolcularıyız.Hepimizin istediği bir bebek kokusu.
    Bu kokuyu duymak için neler vermezdik ki.Ama herşey istediğimiz gibi olmuyor.Yorucu hırpalayıcı yolculuk bizimkisi Kimi zaman yolu sisden göremiyoruz.Tam vardık derken bir bakıyoruz ki bir adım ilerlememisiz.Zaman zaman yada her zaman maddi sıkıntılar bizi hırpalamış cebimizde hiçbirşeyimiz kalmamış.Ne tatil düşünmüsüz nede ev araba sadece küçük bir el.
    Gelin beraber yolumuza devam edelim istiyoruz.Belki birbirimize güç veririz.Neler yaşıyoruz konuşalım istiyorum.

2. 24 Aralık 2009
  3. oyadeniz12

oyadeniz12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben en çok önümü görememekten şikayetciyim.Belkide zor bir hasta olduğum için.Belki hiçbir doktorun bana net bir şey söylememesinden kaynaklanıyor.Belkide bu yolda eşimdahil beni kimsenin anlamamasından yorgunum.Yani yorgunum arkadaşlar, kırgınım,kızgınım ama asla umutsuz değilim.Umut biterse yolda biter gidecek yerim bile kalmaz

4. 25 Aralık 2009
  5. guldenuz

guldenuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benım yazını arkadaŞlarımla beraber okudum . Çok duygulandım. Ne hıssettıĞını Çok ıyı bılıyorum. Bende bır sÜre onları yaŞadım. Allahıma ŞÜkÜr 2 ÇocuĞum var ama omaması ne demek Çok ıyı bılıyorum. ınŞallah rabbım sana en kısa sÜrede saĞlıklı nurtopu gıbı evlatlar nasıp eder. Sorun nedır bılmıyorum ama ınŞallah mınık ellerı ısteyıŞın yerıne gelır. Hepımızın gÖzlerı doldu.sana yardımım dokunurmu bılmıorum ama ben dıyarbakır eurofertıl tÜpbebek merkezınde ÇalıŞıyorum. Bır Şey sormak ıstersen yanındayım canım. Kendıne Çok ıyı bak. Sevgıyle saĞlıkla ve umutlarını asla tÜkenmeden ........

6. 8 Şubat 2010
  7. deiss

deiss Guest

öncelikle tüp bebek merkezine girerken ki ilk bakışlardan çok rahatsız oluyorum hatta hemşire nin biri bana bebek özlemiyle mi gelmiştiniz sorusuna eşimle sonra çok gülmüştük
    doktor ve merkez araştırması beni çok yordu ve sonunda bu işin şans olduğuna karar verdim
    okuduğum topiklerden de herkes farklı sonuçlar almış
    kimseyle paylaşmak istemiyorum bu konuyu tabi buda daha da yıpratıyor beni umarım bundan sonra iyi şeyler yazarım bana iyi gelen aynı sorunumuzu burdan paylaşamak
    herşey gönlünüze göre olur inşallah