Tüp Bebek Tedavisine Başlarken Rahim Filmi şartmidir

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ruyamelexgxim tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

8 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ruyamelexgxim
  1. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Kizlar Tüp Bebek Tedavisi Gören Arkadaşlar Tedaviye Başlamadan önce Rahim Filmi şartmidir Yoksa Hastanin Durumuna Göremi Karar Veriyorlar Bilgi Verirseniz Sevinirim

2. 8 Aralık 2007
  3. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle hayırlı olsun diyorum tüp bebek tedavisine başlıyorsun herhalde.rabbim inşaallah bu yolda yar ve yardımcımız olur.sağlıklı hayırlı bebişlerimizi verir inş. bize çifter çifter :KK46::KK46: rahim filmine gelince hastanın durumuna göre değişiyor.mesela bizim problem spermlerde.2.5 milyon spermimiz var bu yüzden bizden istemediler.eğer sende bir problem varsa dr lar genelde vajinal ultrasonda bunu anlıyorlar aslında gerekli değil tüp için ama formalide işte rapor almak için gerekiyor fakat bazı tüp bebek merkezleri kılıfına uyduruyor bu işleri.başka sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.bende bu ayın 17 sinde lucrinle başlıcam güzel Rabbim nasip ederse.kolay gelsin canım kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

4. 8 Aralık 2007
  5. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok teşekkür ederim sağol bendende istemedilerde şimdi araştırdım evet hastanın durmuna göre isteniyormuş sende tedaviye başlamışsın inşalah emeklerimiz boşa çıkmaz seninde hayırlı olsun rabbim tez vakitte hepimize meleklerimizi göndersin inşallah:1hug:

6. 9 Aralık 2007
  7. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin durumunda gerek yok
    zaten endo kabu edilen bir engel
    HSG tüpler açık mı diye yapılıyor daha çok zaten rahatsızlık belli olduğunda gerekmez sanırım
    ama şu da var rahim içi boşluk ve şekil de önemli buna dr diğer tetkiklerine bakarak karar verir

8. 9 Aralık 2007
  9. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar
    evet bede dr mailleştim şuanda gerek olmadığını ilerleyen günlerde gerek olursa çekeriz dedia.s.

10. 9 Aralık 2007
  11. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    umut tüp bebek merkezinde yaptırıyorum kısa protokol olacakmış bende korku değilde heyecan var canım :1hug:

12. 9 Aralık 2007
  13. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde reglim 17 gibi olursa aralık sonunu bulur sanırım aynı zamnlarda transferimiz olacak hakkımızda hayırlısı olsun canım evet umarım gebelikte sohpet edebiliriz ocak ayındaa.s.

14. 10 Aralık 2007
  15. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm herseyın hayırlısı olsun bende yarın dr gıdıyorum ve lucrıne baslıycam bakalım hayırlısı