Tüp bebek tedavisine ne kadar ara verilmeli (yeni bir tedaviye başlamak için) ?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve badenur tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : badenur
  1. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar, 1. tüp bebek tedavim negatif sonuçlandı. Ama ikinciden daha ümitliyim. çünkü daha bilinçliyim. yeni tedaviye bir an önce başlamak istiyorum. doktorum 2-3 ay ara vermem gerektiğini söyledi. Ama bu arada rahim içinde büyüyen bir myom var bende. Bu beni korkutuyor. O nedenle bir an önce tedaviye başlamak istiyorum. Bu konuda tavsiyelerinizi rica ediyorum.

2. 14 Nisan 2009
  3. zeynep35.5

zeynep35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, 3 aydan önce yeni bir tedaviye başlamıyorlar sanırım ,önceki tedavinizde alınan ilaçların etkisini vücut 3 ayda tolere edebiliyor.

4. 14 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canim bencede en az 3 aybeklemelisin beni bu 3. ayim daha bunyem altust adetlerim 15 gune bir geliyor falan sabret emin ol ki cabuk geciyor gunler

6. 14 Nisan 2009
  7. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    normal siklus da 3 adet diyor dr lar ama dondurulmuş siklus dan sonra beklemeye gerek yokmuş...

8. 14 Nisan 2009
  9. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım doktor nasıl uygun gorduyse oyle dene.Cunku benım 2 ay sonra tekrar denedıler cunku yumurta sayım azdı.Bırde FSH yuksektı.Bol sanslar kalbım senınle:teselli:

10. 14 Nisan 2009
  11. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2 ay minimum beklemen gerekioyr bu zaman icinde de beslenmeni falan duzgun yaparsan vucut daha iyi toplar kendini.Bana bu donemde mayali hamulardan ve etten uzak dur, sebze meyve agirlikli beslen demisti.Cunku benim 1,2. denememde embryo 1, kaliteyken 3 ve 4 te fragmantasyon oldu.5.denemeden once beslenmemi duzenledim, fragmantasyon olmadi ama birinci kalitede olmadi.1.kaliteye yakin oldu.oda tutmadi simdi 6. denemeye hazirlaniyorum.10 gun icinde gidecegim yine

12. 15 Nisan 2009
  13. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bana da 2. denemeden önce 3 ay ara vermemiz gerektiğini söyledi, vücut ilaçları atsın , yeniden hazır olsun diye.. 2 ay da bazen yeterli oluyor sanırım, bol şans..

14. 15 Nisan 2009
  15. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar, cevabınız için hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepimize sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah. Anne olamadım diye üzülen kimse kalmasın. En kısa zamanda mis kokulu bebişlerimizi doyasıya koklayalım. Hamileyim müjdesini tüm eş dost akraba ile paylaşalım :Saruboceq: senağlama

16. 15 Nisan 2009
  17. zeynep35.5

zeynep35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ,6 defa deneme gücünü kendinizde bulduğunuz için tebrik ederm ben üç defa denedim olmadı ve artık ümidim de kalmadı,psikolojik açıdan çökmüş durumdayım.Bu arada hangi merkezda denediğinizi ve doktorunuzu öğrenebilir miyim?