Tüp bebek tedavisiyle hamile kalıp kanama yaşayanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve windy tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : windy
  1. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar 13. haftamıza girdik çok şükür ikizlerime hamileyim, ama son 10 gündür kanama problemim var. İlk zamanlar daha çoktu ama azalarak devam ediyor, kahverengiyede döndü rengi, doktorumuza göre bu iyiye işaretmiş. Sebep olarakda 3 embriyo transfer edilmişti. 3'de tutmuş ama bitanesinde bebek gelişmemiş ama kese var ve kanama oldukça onun büyüklüğü azalıyor. Kanamamızın nedenini bu şekilde açıkladı doktorlar arkadaşlar..

Benimle aynı durumda olanlar varmı aranızda neler yapılması gerek biliyormusunuz ? Bana rapor verdi doktorum.. Doguma kadarda sen işi unut dedi, evde dinlenerek yatarak geçiriyorum günlerimi.. Ama şikayetçi hiç degilim endişeliyim, inşallah hayırlısıyla doğurmayı nasip eder Allahım.. O günleride görürüz inşallahh opuyorumnanaktan

2. 31 Ocak 2010
  3. Maybenow

Maybenow Guest

Bendede ayni problem var tabi benim daha dun ogrendim hamile oldugumu ama yinede korkuyor insan doktoru aradim kanama normal dedi ama aciklama da yapmamisti cok tesekkurler inan cok yardimci oldun icim rahatladi .kan testi sonucum 382 cikti herhalde cogul gebelik ama 2 mi 3 mu bilmiyoruz su anda 2 hafta sonra belli olucak hersey

4. 14 Haziran 2010
  5. MONA ROSA

MONA ROSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim dün 10.günümde pozitifi aldık,ama kanamam var.progesteron iğne vurdurdu doktorum.korkuyorum,umarım kötü değildir,bebeğim benimledir

6. 14 Haziran 2010
  7. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 10.haftadayken kanamam oldu benim doktorum kirmiziya dön,müyorsa korkacak birsey yok dedi , benim kanamam kahve rengi gelmisdi sadece bi defa kirmizi bi leke geldi ondan sonrada kesildi ALLAHA sükür,ben 1 ay boyunca sürekli yatdim ve dinlendim....