tüp bebek transferi sonrası yaşananlar!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pozitif29 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pozitif29
  1. pozitif29

pozitif29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tüp bebekte ilk denemem ve merak ettiklerim var.herkeste farklı belirtilerin olduğunu bilsem de öğrenmek istyorum transferden sonra ilk günden itibaren neler yaşadınız.pozitif sonuç alanlara da soruyorum negatif sonuc alanlara da lütfen yardımcı olun.bugün 9.günüm ve 3gün kaldı öğrenmeme.pek fazla belirtim yok .sadece beyaz akıntı.şimdiden teşekkürler.....

2. 30 Ağustos 2009
  3. plum12

plum12 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım merhaba ben bebeğimi düşürsemde pozitif sonuç almıştım. Başlarda bendede hiç belirti yoktu 8. günden itibaren uykuya eğilimim artmıştı çok çabuk uykum geliyordu. Akıntı bendede vardı.Ama bu kullandığımız ilaçlardan da olabilir biliyorsun birde artık son günlerde farketmiştim ki göğsüm dolgun ve ateş gibiydi bu herzamanki gibi adet olmadan önce ki gibi değil daha bir farklı bu sefer acımıyordu.Ama sen yinede bu belirtileri arama kendinde hiç belirti vermeden hamile kalan bir çok arkadaş oldu burda.Canım inşallah seninledir meleğin.

4. 30 Ağustos 2009
  5. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım benım hıc belırtım olmadı sadece transferın 4 .gunu sag kasıgıma bıcak saplanır gıbı oldu megerse melegım yerlesmıs ıhsallah sende hamılesındır belırtıler daha yenı yenı cıkmaya basladı

6. 30 Ağustos 2009
  7. erkder

erkder Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle niciniz çok güzel.umarım ilk denemenizde böyle olur. ben düşüklerle sonuçlanan iki hamilelik geçirdim. o bitmez 12 günde, ilk hamileliğimde hamileliğin her belirtisini yaşadım. tek gebelikmiş. ikincisinde ise hiçbir belirti yaşamadım. test yaptırmaya bile gitmemeyi düşündüm. eşimin zoruyla gittim. ve sonuç pozitif. dahası ikizmiş. o yüzden kafanıza fazla takmayın. iyi düşünün iyi olsun. sevgilerle.

8. 30 Ağustos 2009
  9. bereket

bereket Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hazreti ALLAH dilerse hepimizi sevindirrir sakın üzülüpte rabbimizi gücendirmiyelim hayırlı ramazanlar bende inşallah ramazanı şeriften sonra çapada bir doktor bulablirsem ilk tüp bebeğe başlıyacağım 10 yıl dile kolay kimler doğdu kimler büyüdü ahhh hoşçakalın

10. 30 Ağustos 2009
  11. GUKUMSER

GUKUMSER Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım ınsallah hamılesındır. Belırtı falan arama moralını bozma bosyere derım. Bende bu soruyu bu sıtede defalarca sordum. Cok taktım ama asıl olan belırtı falan olmuyor. Yanı benım hıc belırtım olmadı. 9. Gun dayanamadım. ıdrar testı yaptım sonuc negatıftı ama cok sukur 10. Gun kanda degerım 61 cıktı ve 8. Haftaya kadar hala belırtım yoktu 8. Haftada hafıf bulantı basladı. ıcını ferah tut.

12. 31 Ağustos 2009
  13. pozitif29

pozitif29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler moralim yerine geldi.bugün 10.gün 2gün kaldı sadece heyecandan uyuyamadım sabaha kadar.bir an önce olsun bitsn öğrenmek istyorum işkence gibi oldu.hala belirti yok sadece iştahım deli gibi açık akıntım var.ne bir kanama ne leke ne ağrı.iyi mi kötü mü bilmyorum ki offf

14. 4 Eylül 2009
  15. funda_ey

funda_ey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım öncelikle hayırlısı inşalla pozititir belirliteer bakma bende gögüslerim şişti uyku hali vardı akıntım vardı kasık agrım da vardı ama sonuç negetiffti bende araştırdım senin gibi ama sakın sitres yapma en önemlisi bu unutma rabbimden hayırlısı iyi haberlerin alırız inşallah

16. 23 Ocak 2010
  17. ESRAS

ESRAS Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde transfer sonrası 5.günüm. ilk iki gün herhangi bir akıntı yokken 4.günden itibaren hafif lekelenme ve sol kasıkta hafif ağrı var. sonucu pozitif çıkanlarda da bu belirtiler olur mu acaba

18. 23 Ocak 2010
  19. kembet

kembet Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende tüp bebek yaptırdım transferden sonra akıntın, ağrın, sancın olur adet sancısı gibi gogüslerin siser benimde oyle olmustu transferden sonra 9. gün dayanamadım evte test yaptım 2. cizgiyi silik gordüm daha sonra kan tahlilinde ikiz gebelik oldugunu ogrendim hic takma kafana bol bol dinlen ve gerçekten bebisinin seninle olduguna inan :)

nahre bunu beğendi.