tüp bebek ve kilo alımı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve principle tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : principle
  1. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben uzun protokol tüp bebek tedavisi gördüm bebeklerimi kaybettim büyümişler canları sağ olsunsenağlama ama şimdi de aldığım 10 kilodan kurtulmak istiyorum. Siz de kilo aldınız mı? nasıl verdiniz? hormonların bunda bir etkisi var mı? moralim çoookk bozuk zaten kaybettim onları üstüne üstük hem hamile diilim hem de fil gibi görünüyorum. Yalvarıyorum arkadaşlar bana yardım edin:a015:

2. 9 Nisan 2009
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tüp bebek yaptırdığımda ben kilo almamıştım ve doktorlar ilaçların kilo aldırmyacağını söylüyor ...ancak gebelikte çok almıştım kendimi tutarak verdim ve tabiki stresin faktörü çok bu durumda ..insan stresten çok şişiyor...çörek otunu bir yemek kaşığı aç karnına yersen ayda 5-6 kilo verirsin bunu bi doktor söylemişti..

ayrıca bebeklerin için Allah sabır versin bende kaybettim yalnız değilsin..

4. 9 Nisan 2009
  5. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben 3 denemede 15 kilo almıştım her denemede 5 kiloancak 5 kilo verebildim 10 kilosu duruyor vitaminler hormonlar iştah açıyor gerçekten herkeste olmayabilir tabii ama bende oldu

6. 9 Nisan 2009
  7. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek güzel. yani sizin de kilo almanıza sevinmiş diilim ama :eek: benim tamamen aç gözlü bi obur olduğum için kilo almadığımı bilmek güzel. Bunda ilaçların da etkisi varmış bunu öğrendim. Çörek otu işini en yakında deniycem. Allah hepimize hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin tekrar çoookk teşekkür ederim arkadaşlara.s.

8. 9 Nisan 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selamm bende ıkı yıldır aldım her tadavı uç beş kılo bırakıyıoo.....kaybettıkten sonra daha çok aldım stres etkı edıyoo doktor sorduğumda hayır bu tedavıler kılo aldırmaz desede ben ınanmıyorum istah açıyoo bırsuru hormon sonuçta ama her bunyede farklı tabı...........yanlız olmamak guzel ama dılerım herkes hayırlı bı şekılde kılo verır ve bebişine kavuşur..........kılo ınsanı dahada yıpratıyoooo çunku............rabbım kolaylık versın herkese.........

10. 9 Nisan 2009
  11. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Slm cnm .. Öncelikle cok gecmis olsun ... Gercekten cok zor bir durum ...:teselli:
    Herseyi göze alarak ; maddi - manevi bütün sIkIntILara katlanarak tedavimize basliyoruz ...
    Gerek kullandigimiz ilaclar nedeniyle, gerekse sürekli istirahat etmekten kilolar aliyoruz ...

Keske cektigimiz onlarca zorluklar karsiliksiz kalmasa da degdi desek ..
    Hem bedensel , hem ruhsal yönden yipraniyoruz ve üstelik elimizde koca bir "HiC" kaliyor .. :1no2: :nazar:
    Ben de tadavime baslarken 52 kilo ile baslamistim .. 2 ay sürekli yatmaktan (kanamalarim nedeniyle hareket etmem yasakti..) 6 kilo almistim .
    Bebegimi kaybettigimde 58 kiloydum vee cogu kiyafetimin icine sigmiyordum ..
    Simdilerde bir iki kilo verdim ve 55 - 56 kiloya düstüm ..
    Gerci kilomdan rahatsizlik duymuyorum ama daha fazla da almak istemiyorum ..
    Keske bebeklerimiz bir an önce gelseler de onlarin pesinde kosmaktan kilolarimizi eritsek .. :KK46:

Rabbim ins. bir dahaki sefere emekleri karsilik bulanlardan eyler bizleri ..
    Emeklerimizin karsiligini bizlere kat kat verir ins. Hem bu dünyada , hem ahirette... :asigim::1rolleyes:

12. 9 Nisan 2009
  13. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada kilolarindan kurtulmak icin ;
    siyah ekmek tüketmeni tavsiye ederim .. Yemeklerden önce bir bardak su icmekde cok etkili .. Cabuk hazmetmek ve az yemek acisindan ..
    Ayrica havalar isinmaya basladi .. Biliyorsan eger bisiklet sürebilirsin ..
    Yürüyüslere cikabilirsin .. kaydirigubbakcemile5

14. 9 Nisan 2009
  15. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    bende tüp bebek tedavisi sonucunda 6 kilo aldım ve veremiyorum yanlız olmadığımı bilmek iyi geldi cidden yeni kıyafet almaktan para kalmadı valla offf offff

16. 10 Nisan 2009
  17. sehnaz bircan

sehnaz bircan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kilo aldim tupbebek hamilelik derken cok kilo aldim 10 kg deli gibi yemek yiyordum bana bir seyler oluyor diyordum hep yemek istiyordu canim bide surekli istirehat hareketsizlik,bebegi kayipettim,ona uzuluyorum kilo almis bir anne dahi iyi olurdu diyordum.................neyse artik allah bizi bebeklerimize kavustursun

18. 10 Nisan 2009
  19. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    3 aşılama 2 tüp bebek=10 kg aldım bir yıl içinde. Doktorlar kilo aldırmaz desede inanmıyorum ben. Hormon neticede. Benim en çok da göbek bölgemde birikti, iğne yaptığım yerler resmen yağ tulumu oldu :çok üzgünüm: