tüp bebek ve yakinlarimizla sorunlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve curry tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : curry
  1. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gelin hepimiz burda paylasalim eger sizinde böyle sorunlariniz varsa yazin ben cok bunaldim milletle ugrasmaktan ayni dert sizdedemi var sizde yazin

2. 23 Ocak 2009
  3. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkez kendini düsünüyor bu insanlar ne kadar duyarsiz zaten derdimiz bize yetiyor offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

4. 23 Ocak 2009
  5. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.323
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşım öncelikle tedavin hayırlı olsun.sen boşver başkalarını duyma kimseyi.zaten çok sitresli bir süreç birde dışarıdan gelen konuşmalara kulak asma.iğneler ilaçlar insanı yeterince geriyor.senin yerinde olsam tedavimden kimseye yada beni anlamayanlara bahsetmem.allah tedavinde hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin

6. 23 Ocak 2009
  7. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bencede kimseye anlatmamakta fayda var benim sadece ailem bilio anne abla o kadar ...bazen onlar bile yorum yapıyor bu bizim seçimimiz değilki kader kısmet biz istermiydik ilaçlarla doktorlarla evlat sahibi olmayı hayat bizim kimene ...

8. 23 Ocak 2009
  9. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkürler zaten kimsenin anladigida yok en dogrusu senin dedigin gibi ama ne kadar istemesemde kafama takiyorum ben zaten 3 yillik evliyim 2 yildirda tüp bebek sorunu var esimden dolayi cocuk olmuyor evlenip almanyaya geldim ve calisiyorum birde dükkan sahibiyiz esimin abisi karisi ve biz isletiyoruz cok sitresli bi yasam cevremdeki kimse anlamiyor anlamadigi gibi kimsenin isine gelmiyor zaten bizim cocuk yapmamiz eltilerimle ayni apartmanda yasiyoruz onlarin cocuklari var ve kaynanam hergün orda eltimin bütün ev isini yapiyor bense kimsenin umrunda degilim simdi tüp bebek yapmaya ugrasiyoruz bu sartlar altinda iste doktor randevularina bile zor gidiyoruz ve biz cocuk yapmaya kalkisinca herkezde surat bes karis ben anlamiyorum üstelik sorun bendede degil kendi cocuklarinda demekki bende olsaymis ne olacakmis acaba varsa yoksa onlar icin öbür gelinleri ve torunlari onlarin herseyine kosuluyor ben ne yapacagimi sasirdim arkadaslar birde bu sorunlar takma bosver diyorum kendime ama olmuyor cok mutsuzum

10. 23 Ocak 2009
  11. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana kalsa ben onlara gene bisi sölemezdim ama kendisi sölemis zaten mecbur sölemek gibi durumumuz var cünkü dükkan isletiyoruz ve cikamiyoruz dükkandan birazda o yüzden sölemek durumunda kalmistik onlarin neden böle yaptiklari belli zaten hamile kalinca calisamiycagim icin ne bicim insanlar anlamiyorum sanki bizim hakkimiz degil esimde bosver diyo sürekli ama her gecen gün sinirlerim bozuluyor

12. 23 Ocak 2009
  13. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ahh kardeşim yaa ağlarsan yalnız ağlarsın gülersen herkes güler ..valla kaynana elti meltiyi boşver yaa kimenee onlara nee ayy sinir oluyorum hee sen kendi hayatına bak bu çok zor bi süreç morel çok önemli hastaneye gittiğin zamanda söyleme yaa herşeyini herkese anlatma köstek olurlar boşversene umutla yürüdüğün bu yolda eşin ve sen varsın gerisi boşşşşşşş

14. 23 Ocak 2009
  15. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

16. 23 Ocak 2009
  17. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    haa şöyle yaa takmaa boşverrr..kimeyede söyleme işim var de geçç ..anne olmak seninde hakkın bu hevesini kırdırma kardeşim bol şanslar diliyorum bu yolda herşeyin hayırlısı...

18. 23 Ocak 2009
  19. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten yüzdük yüzdük kuyruguna geldik pazartesi yumurta toplanacak bakalim ne olacak sonunda insallah yavruma kavusurum allah kisa zamanda nasip etsin bütün isteyenlere kimse takmasin hic bisi sonra benim gibi düsünüp düsünüp kafayi yersiniz gari.. ama sorunu olan paylassin lütfen her konudada birbirimize destek olabilelim herkeze sevgiler