Tüp BEBEK VEYA AŞILAMAYLA HAMİLE KALANLAR

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve biscuitt tarafından 6 Ocak 2008 başlatılmıştır.

6 Ocak 2008
    Konu Sahibi : biscuitt
  1. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaslar bende bu ay tüp bebek yaptırdım ve malesef olmadı. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum acaba aşılama mı yoksa tekrar tüp bebek mi yaptırsam. Bende de eşimde de hiç sorun yok ama malesef bizim bebişimiz olmuyo :KK43: İlk defa tüp bebek ile başladım bu yola ama şimdi acaba aşılama mı yaptırsam diyorum. Aşılaması veya tüp bebeği tutan arkadaşlar varsa ne olur bana yardımcı olsun. Artık moralim cok kötü bana yardımcı olun lütfen.

2. 6 Ocak 2008
  3. sevdalinka79

sevdalinka79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Ben Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kaldim..inşallah 1 Ay Sonra Kizimizi Kucağima Alacağim....daha önce Iki Kez Aşilama Yaptim Ve çok Pişmanim Keşke Direkt Tüp Bebek Deneseydim...ilk Denememizde Hamile Kaldim...aşilamada Da Ayni Iğneleri Yiyoruz Ve Başari şansi Daha Düşük Yine De Son Karar Sizin...inşallah En Kisa Zamanda Hamileyim Haberlerini Aliriz....

4. 6 Ocak 2008
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ıstanbuldasın en ıyı hastaneler tup bebek konusunda memorıal ve amerıkan hast. dıye bılıyorum. bızım gelınımızde memorıalda denedı ustelık her ııkısındede sorun varken ılk denemede oldu. umarım en kısa zamanda senınde olur

6. 6 Ocak 2008
  7. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende cok ii bir hast. yeditepe ünv. hastanesinde yaptırdım ama malesef

8. 6 Ocak 2008
  9. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnsallah Allah bize de nasip eder. Ama aşılamada sadece 5 gün ilaç kullanıyormussun ama tüpde okdar cok ki ne bilim bende bilmiyorum ne yapacagımı zaten henuz adet gormedım. Pekı tup yaptırırsam yenıden ikinci deneme için bir ara vermek lazım mı? hemen yapılabiliyor mu?

10. 6 Ocak 2008
  11. hafsaa

hafsaa Guest

canım ya heryere başlık atmışsın bence bır yerde yazısalımn senınle ilgili takıplerı yapamayacagız sonra

12. 7 Ocak 2008
  13. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim tüplerden biri kapalı olduğu için aşılam yoluyla hamile kaldım.ilk denemede oldu.sadece 5 gün ilaç içtim ve çatlatma iğnesi vuruldum. allah hakkında hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda hamile kalabilirsin

14. 7 Haziran 2009
  15. cigdem998258

cigdem998258 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben yeni üyeyim.6mayısta ilk aşılamamı yaptırdım 5gün klomen kullanıp çatlatma iğnesi vuruldum aşılama işlemim cok kolay gecti sonuc negatif cıktı ve mayıstaki adetim inanılmaz sancılı gecti.2.aşılamamı 3haziranda yaptırdım 5 gün klomen ve 5 gün puregon igne kullanıp vuruldum.aşılama esnasında kateterden cok zorlandım v e işlem sonrası ertesi güne kadar kanamam oldu ve ertesi gün crinone jele basladım fakat inanılmaz bel ve karın agrım baslsdı sanırım tekrar adet olacam.merak ettiğim yumurta toplama işlemi ortalama ne kadar sürüyor ve hangi ilaçlar kullanılıyor işlem acılı mı nasıl bir anestezi uyguluyorlar ve embiryo transferi ortalama ne kadar sürüyor ve acı veriyor mu?yardımcı olursanız sevinirm

16. 7 Haziran 2009
  17. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım bende aşılama yöntemiyle hamile kaldım şimdi kızım 22 aylık
    arkadaşımda aşılama yöntemiyle hamile kaldı şimdi dördüz bebek bekliyor 5 haftalık hamile oda
    canım inşallah seninde bir şekilde ya aşılama yada tüp bebek yöntemiyle tutar
    hakkında hayırlısı olsun canım

18. 11 Haziran 2009
  19. bugullll

bugullll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun hastane isimlerinide yazarmısınız