Tüp bebek yapanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve TXIXTANYA tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : TXIXTANYA
  1. TXIXTANYA

TXIXTANYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :ecrin_bebek:
    MERHABA ARKADAŞLAR
    BEN 10 EKİM 2009 CUMARTESİ GÜNÜ TÜP BEBEK GÖRÜŞMEK ÜZERE YEDİTEPE HASTANESİ VE EUROFERTİL HASTANELERİNE GİDİCEM.1 YIL ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM.BU HASTANELERE GİDEN VARMI.BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.:nazar:

2. 8 Ekim 2009
  3. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun inş.Rabbim yüzünü güldürsün.
    ben hacettepede yaptırdım......

4. 8 Ekim 2009
  5. TXIXTANYA

TXIXTANYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Pekı arkadaŞım ılk seferde tuttumu ben ıst. GÖrÜŞmelerınden sonra ankarayıda dÜŞÜnÜyorum.Çaresızlık herŞeyı heryerı arattırıyor ınsana.bu aralar Çok bunalımdayım.Çok zor mu bu aŞamalar bılgı verırsen sevınırım.tŞk

6. 8 Ekim 2009
  7. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım tedavin hayırlı olsun,Allah gönlüne göre versin inşallah...Ben Bursa da yaptırdım..1.de tutmadı,2.denemede tutturduk.Bu tedavide önemli olan pozitif olmak,önemli tek birşey var oda sensin.....kendin için ayakta kalman lazım ki tedavi başarıya ulaşsın....aşamalar çok zor değil,ama kendi kentinde olmayacağı için gidip gelmek zorunda kalacaksın yumurtaların gelişimini takip etme sırasında 2-3 günde bir.....iğnelerini düzenli yaptırmaya dikkat edeceksin....

8. 9 Ekim 2009
  9. TXIXTANYA

TXIXTANYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok tŞk.moral verdın bana arkadaŞım.bır yakınımızı kaybettıĞımız ıÇın 17 ekıme ertelemek zorunda kaldık ılk hastane gÖrÜŞmelerımızı .ama olsun bunda da vardır bır hayır.ınancım Çok bÜyÜk ınŞallah tÜpe bıle gerek kalmadan kÜÇÜk bır mÜdahale ıle aŞacaĞım bu yolları buna ınanıyorum.benım her ıŞım zor olur ama sonuÇları ok ıyı olur.herkesın allah yardımcısı olsun.dualarım hepımız ıÇın.tŞk.