tup bebek yaptiranlar cevaplarsaniz sevinirim!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mehay tarafından 7 Kasım 2007 başlatılmıştır.

7 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar tup bebek yaptirdiktan sonra eger calisiyorsaniz ve isiniz agirsa evde kac gun dinlenmeniz lazim ve yumurta toplama isleminden sonra cok agri oluyormu yani o gun calismama engelmi??

2. 7 Kasım 2007
  3. ACELE

ACELE Guest

evet tatlım yumurta toplama işleminden sonra ağrı oluyor tabi toplanırken narkozdan hissetmiyorsun işin ağırsa transferden sonrası önemli doktorunla iyice görüş derim güzelim:1hug:

4. 7 Kasım 2007
  5. ece-bebek

ece-bebek Guest

Canim Yumurtalar Toplandiktan üç Gün Sonra Transfer Yapiliyor Zaten Genelde Ama Ilk Toplama Yapilan Gün Dinlenmen Gerekiyor Yani Benimki Narkozlu Olduğu Için Uyudum Hep Ogün Ve Ağrili Olmuştu Sonradan Benimki Ama Tüp Bebek Yani Transferden Sonra Doktor üç Gün Dinlenme Yeter Diyor Yani üç Gün çok Dikkatli Yatacaksin Hareketlerine Dikkat Edeceksin Sonra Fazla Ağir Olmadan çalişabilirsin Diyor Doktor Bi Sakinca Görmüyor Yani Ama Yinede Doktoruna Sorarsan Daha Iyi Olur Duruma Göre Değişebilir çünkü Cnm

6. 7 Kasım 2007
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    tesekkur ederim kizlar cevapladiginiz icin ...ama isyerine bunu soylemek istemiyorum nasil izin alsamki acaba???

8. 7 Kasım 2007
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım doktor rapor yazsın, iş yerindekilere hastayım dersin.açıklaman gerekir mi onlara?Rapor alıp işe gitmesen sorun olur mu? Bizde olmuyorda.Senin iş yerinde prosedür nasıl bilmiyorum.

Ya cidden bir de bunlarla uğraşıyoruz.Bende bu günlerde sevk alıyorum insanlar artık sürekli neden der gibi bakıyorlar.Biz zaten zor süreçlerden geçiyoruz birde çevreyle uğraşmak zorunda kalıyoruz.Ben psikolojik olarak baskı hissediyorum açıkçası sanki işten kaytarıyorum gibi bazen suçlu hissettiren bakışlar olabiliyor.

Ama yıldıramazlar bizi asla.Hedefimize ulaşacağız.
    :hooray:

10. 8 Kasım 2007
  11. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm eger alabılıyosan rapor al 12gun kan tahlılı yaptıracagın gune kadar dıkkat et hep dıkkat etmen lazımda ılk 3 gun cok dıkkat et sadece yat ondan sonra kan vermeye gıdene kadar evden dısarı cıkma otobuse bınme yanı evde dınlen ıs yapma

12. 8 Kasım 2007
  13. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Mehay napdın neye karar verdin rapor mu alacaksın?

14. 9 Kasım 2007
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    evet canim rapor alicam ama 3 gunluk isler yogun fazla alamam acaba 3 gunde tutunmus olurmu bebis???

16. 9 Kasım 2007
  17. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Rahme 3- 4 günde yolculuk yapıyormuş.7 günden sonra yerleşme sanırım.
    Ama çok yorma çalışırken kendini lütfen.Olur mu? hastayım belim ağrıyor felan de çok yorma kendini.

18. 4 Ekim 2008
  19. xçixgxdemx

xçixgxdemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bnece 3gun yeterlı dıyolar am sen yın etedbıırnı al taktırı allah a bırak deırm bu ıs ole kolay ıs deyıl maddı olarakta tabıkı bu fırsatı elıne gecırmısken degerlendır hemen ıs bası yapma derım ıns olur fakt olumsuz olursa hep kafanda sorı ısretı olaralk kalır ıns ıyı heberler verırsın bnede yaptırdım malesef olmadı