tüp bebek yaptıranlar, imdaaaaattttttt...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xoxzlem77 tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem77
  1. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 22.2 de tüp bebek yaptırdım, son iki gündür mide bulantısı ve yanması hat safada, başımı yastıktan kaldırmak işkence, uykusuzluk desem ayakta uyom.İlaçların etkisidir diyorum henüz daha hamilelik belirtisi olcanı sanmıyorum.Yoksa olabilirmi ?? 5.3 te tutup tutmadığına bakılacak ama o güne kadar nasıl sabredecem bilmiyorum. Sizdede kasık ağrısı olmuşmuydu ?? Göğüzlerime dokunamıyorum sanki patlayacak gibiler. yaaa kızlar noooolur bana cevap verin bu belirtiler nedir ?? bide bunlar düşse herhalde anlardım diye düşünüyorum, anlarmıydım :uhm:ya bu benim ilk tüp bebek denemem çok heycanlıyım:eek:

2. 27 Şubat 2008
  3. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Özlem Merhaba,
    Belirtiler aynen gebeliğe işaret ediyor ama lütfen sen kendini bu fikre alıştırma. Çünkü bu iş hiç belli olmaz üzüntüsü de ağır olmasın, öyle değil mi? Sen az ümit et, Allah verirse 2 katı sevinirsin. ve sabretmeni öneririm, erken Beta Hcg yanıltıcıdır, doğru sonuç alamayabilirsin. O yuzden sana belirtilen gune kadar biraz daha sabır,
    Sevgiler

4. 27 Şubat 2008
  5. tuba_76

tuba_76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolay gelsin özlemcim,
    beklemek çok zor biliyorum, insan her değişikliği bir belirti olarak yorumlamak istiyor, ama o kadar yanıltıcı bir süreç ki, belirtiler güzel bir haber için de olabilir, ilaçların etkisi de olabilir. Ben günlerce yataktan kesin regl oldum diye uyandım kasık ağrılarımdan. Bulantı ya da mide yanması ben de olmamıştı, göğüslerimde de aşırı hassiyet yoktu ama belirtiler kişiden kişiye değişiyor o yüzden sana teşhis koymamız ne yazık ki mümkün değil. Şunu bil ki seni ve endişeli bekleyeşini çok iyi anlıyorum ve 12. gün güzel haberi almanı umuyorum.

6. 27 Şubat 2008
  7. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama dediğiniz gibi sabretmek çoook zor. Nasıl geçer şimdi bu bir hafta. Allah isteyen herkeze uğraştırmadan versin, çok zor bir süreçmiş.

8. 27 Şubat 2008
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    Allah gönlüne göre versin özlem..inşallah bebeklerin sana tutunuyordur..zor ama kafanı dağıtmaya çalış..belirtilere takılma..Allah yardımcın olsun....

10. 27 Şubat 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Tutunuyor galiba bebişlerin canım.İnşallah beklediğini karşılığını güzel alırsın.

Etki varsa tepki vardır :KK66:

Bazen yanıltıcı oluyor ama bu kadar erken olmazdı yanıltıcı etkiler bence yerleşiyodur.

Amann çok dikkat et iyi dinlen.Hiç bişey kaldırma.Yukarı raflara uzanma.Sıcak tut kendini vs. vs.

BOl şanslar..

12. 28 Şubat 2008
  13. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belirtiler gebeliğebenziyor.çok merak ediyosaneczanede erken gebeliktestleri satlıyo onlardan alıp yapabilirsin.1 hafta sonra belli oluyomuş.

14. 28 Şubat 2008
  15. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam inşallah bebişlerin tutunur tatlım. Göğüslerindeki hassaslık jel kullanıyorsan jelin yan etkisi kendine dikkat et tatlım ağrıların normal bu şikayetkeri olan çoğu kişi hamile kaldı inşallah sende hamile kalırsın tatlım.

16. 28 Şubat 2008
  17. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde daha regl zamanım gelmeden midem bulanıp kusmaya başlamıştım.başım ağrıyordu ve kasıklarım çekiliyordu.Herkes reglin geçmeden öyle şeyler olmaz psikolojik diyordu.Ama benim öyle oldu.Bunun vucudun beta hcg hormonuna aşırı duyarlılığından kaynaklandığını söylemişti doktor.Bende beta hcg 100 ken midem bulanıyordu.
    Belki seninde aşırı hassastır.Kimi 8. haftada midesi bulanır benim 3,5 haftalıkken bulanmaya başlamıştı.

18. 28 Şubat 2008
  19. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bugünde tam aksine hiç ağrım sızım bulantım kalmadı. Hayırlısı artık. düşünmemeye çalışcam artık yoksa psikolojim iiiice bozulacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun....