tüp bebek yaptıranlar....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yexsxbxux tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yexsxbxux
  1. yexsxbxux

yexsxbxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tüp bebek yaptıran arakadaşlar... nerde yaptırdınız (hem şehir olarak hemde kurum olarak) söylermisiniz... ben şu anda tüp bebek için araştırma içerisindeyim iyi bir yer nerde??? şartları nasıl falan...ve bu konuda yorumlarınızı bilgilerinizi yazarsanız bana çok yardımcı olacaksınız... 2 yıldır evliyim ve doktor konusunda şu 2 yılda gitmediğim doktor kalmadı... ve doktor işi bence şans işi birazda...ve ben bu konuda çok şansızım...karşıma istediğim gibi bir doktor çıkmadı.. ne olur sorularımı cevapsız bırakmayın lütfen...senağlama

2. 7 Ocak 2008
  3. ACELE

ACELE Guest

canım antalya ÖZEL ANADOLU HASTANESİ eğer sigortanız varsa senin yada eşin sana baktırıyorsa devlet ilaçları ve tedavi ücretinin bir kısmını karşılıyor süper bir ekip ben tavsiye ederim kredi kartına dört taksitte yapıyorlar istersen internetten araştır biraz:1hug:

4. 7 Ocak 2008
  5. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Ben Istanbul Anadolu Yakasi Umut Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görüyorum Ilaç Dahil Toplam 4000 Ytl ücerti Dr Enver Kurt Ben çok Memnunum.
    şimdiden Bol şans Allah Yardimcin Olsun

6. 7 Ocak 2008
  7. yexsxbxux

yexsxbxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol canım ya... doktor konusunda ben çok saşsızlıklar yaşadımda...şimödide tüp bebeğe karar verdik araştırıyorum... benim için adana olması daha önemli yakınlık açısından..ben iskenderundayım...

8. 19 Ekim 2009
  9. sevdamdeniz

sevdamdeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende özel ankara tüp bebek merkezinde yaptırdım mikro ama negetifle sonuçlandı ama adet olmadım 2 gün günüm geçti acaba nezaman olurum cvp yazarsanız sevinirim

10. 19 Ekim 2009
  11. esel83

esel83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben ankara da maya tüp bebek merkezinde özel yaptırdım ilaçlar 2500 tuttu tedavide 3000 sanırım misafirhanesi falan var ben herkese tavsiye ediyorum inşallah sanada umut olur

12. 19 Ekim 2009
  13. asuman03

asuman03 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım öncelikle allan dileginizi verir inş ben ankara mayada yaptırdım çikolata kistim var ve ilk deneme tuttu şuan 6. haftanın içindeym ama düşük riski var işte korkuyorum inş olmaz bişi mayada dr adnan hoca var onu tavsiye edrim benim bütün tedavimi o yaptı cok iyi bi insan tedavi ücreti ise ilk tüp bebek yaptıracaklara 3000 tl olması lazm internet sitesine gir araştır bi tlfon et bakalım kafana yatarsa gidersin allah hepimizin yardmcısı olur inşzemuszemusopuyorumnanaktan

14. 19 Ekim 2009
  15. asuman03

asuman03 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım bende mayada yaptırdım ilkinde tuttu senin de tutmuştur inş

16. 20 Ekim 2009
  17. mikah

mikah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aranıza yeni katıldım.bende ilk tüp bebek denemesinde malesef negatif sonuç aldım.ancak doktorum bu tedavinin kümülatif olarak başarı oranının takip eden tedavilerde artacağını söylemişti ve bende ona inanmak istiyorum.2 . denemede sizce şansımız ne kadardır deneyenler beni aydınlatırsa sevinirim...
    sorun eşimin değerlerinin kalitesiz ve düşük oluşu.o testleri çok okumayı bilmiyorum ama baya az sayıda hareketlisi varmış.ankarada anatolia tüp bebek merkezi dr bülent traşın hastasıyız.o da çok samimi bir şekilde hiç vakit kaybetmeden tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi bizde hemen başladık ama dediğim gibi ilk deneme hüsran oldu

bir sorum daha olacak sitedekilere...tedavime istanbulda devam etmek istersem tavsiye edecekleri doktorlar kimlerdir???

18. 12 Kasım 2009
  19. marmara

marmara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba bendede çikolata kisti var 5 cm aşılama oldum ama tutmadı şimdi tüp bebek düşünüyorum, fakat bana önce amaliyat olup çikolata kistini aldırmam sonra tüp bebek denildi ,sizin kistinizin büyüklüğünü öğrenebilirmiyim .bu şekildede hamile kalınıyorsa direk tüp bebek yaptırabilirim sanırım cevaplarsanız sevinirim.