tup bebek yaptırmaktan korkan arkadaslarrr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melekkose tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : melekkose
  1. melekkose

melekkose guzel kizim yakisikli oglum Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kaydirigubbakcemile2

2. 19 Mart 2010
  3. SVS

SVS BİLİYORUM GeLeCEKsİN..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkulacak bir sey yok canım sonunda anne olmak var ya her seye deger ama ınan bende tedavıye baslamadan önce korkuyordum nasıl gectıgını bıle anlamıyosun o heyecanla benim olmadı negatif allah herkesin yüzünü güldürsün benimde sizin sorun ne neden tüp bebek

4. 19 Mart 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben ben ben :çok üzgünüm: yaptirmaya cok kararliyim ama yumurta toplama isleminden cok korkuyorum, bununla yatip kalkiyorum cunku lokal yaptirmak zorundayim, rahime igne yapilmasi fikrine bir turlu alisamiyorum :1no2: ama tabii yine de yaptircagim cunku anne olmak istiyorum :Saruboceq:

6. 19 Mart 2010
  7. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sen niye korkuyorsun, hangi asamasindan? bir de ben ikiz olmasindan korkuyorum iki embro transfer ettirmem gerektigini soyledi doktorum cok isterim ikiz bebegim olsun ama ya tasiyamazsam diye korkuyorum, bir bebegi kaybettim, Allah bir daha yasatmasin.

8. 19 Mart 2010
  9. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok korkuyorum mart sonunda başlıcaz bizde ama uyuyamıyorum endişelerim çok fazla iğne olması beni korkutuyo inşallah yaşayacağımız sıkıntılara değer rabbim hepimize nasip eder

10. 19 Mart 2010
  11. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu iğneler nasıl oluyor bilen biri anlatsın lütfen göbekten kendimiz mi vuruyoz çok korkuyorum ya ne olur biri anlatsın yaşadıklarını

12. 19 Mart 2010
  13. saydocan

saydocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben iki kez tüp denedim. ilkinde menogon iğne oldum kalçadandı , ikincide gonal-f iğne oldum kendim göbekten yaptım. Yapamam sanıyodum ama yaptım ve inan hiç acımıyo, hiç korkmana bunun sıkıntısını yaşamana gerek yok. Yumurta toplama ikisindede genel anestezi ile oldu, sonrasındada hafif bir adet sancısı gibi bişey oluyo. Transferde inanki normal bir vajinal muayeneden farklı değil. Yani hiçbir aşamasında çok acı yok. Tüp bebek dönemi zaten başlı başına büyük bi heyecan ve stres, lütfen kızlar bide buna korku acı gibi stresler eklemeyin , çünkü inanın çok gereksiz , rahat olun sonucun olumlu olması için dua edin, kendinizi daima en mutlu olduğunuz şeylerle oyalayın bu süreçte , inşallah allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın :))

14. 19 Mart 2010
  15. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım benim rahatladım biraz bunları duymak çok güzel allah hepimize tatdırsın bu duyguyu inşallah

16. 19 Mart 2010
  17. kotyo

kotyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar yazdıklarınızı okudum ve aynı endişileri bende taşıyorum
    dr.banada mikroenjeksiyon yöntemi önerdi. Ama bu işleme başlamadan önce rahim kalınlaşmasından histereskopi yaptıracağım ve çok korkuyorum. Allah hepimize yardımcı olsun...

18. 19 Mart 2010
  19. elvinnaz

elvinnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende korkanlardanım pazartesi ilk muaynem oluyorum uzun protolok olcak galiba