Tup bebek yaptirmis olanlar bir bakin lutfen acil!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mehay tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ben bugun doktora gittim tup bebege baslangic icin konucmaya ve bisey dikkatimi cekti ama doktora soramadim cikmistik...hani herkes tup bebekte adetin 1. gunu basliyorya ignelere ben 22. gunu basliycakmisim ama onlar hafif igneymis sonra adet olucam ve diger ignelere yani yumurtalari uyaricak olacak ignelere basliycam...cok ilginc degilmi sizce bu???yoksa burdami farkli yapiyorlar bu tedaviyi acil cevap lutfen...aranizda benim gibi olan oldumu???

2. 6 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım bu uzun protokol oluyor herhalde. adetin 21. günü falan başlanıyor. normal benim bildiğim

4. 6 Haziran 2008
  5. pelly1

pelly1 Şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Mehaycım normal tedavi bu. sana uzun protokol uygulanacak. 22. gün başlayacağın iğne yumurtaların eşit büyüklükte olmasını ve çatlatma iğnesi yapılacak güne kadar çatlamamalarını sağlıyor. Adet görünce 2. veya 3. gün yumurta geliştiren iğnelere başlayacaksın ama 22. gün başladığın iğneye de devam edeceksin. çatlatma iğnesi olacağın güne kadar günde 2 ayrı ilaç kullanacaksın yani...

6. 6 Haziran 2008
  7. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet uzun protokol adetın 21gununde sanırım lucrıne basladaın daha sonra puregon yada gonalf baslıycaksın hangısı olur ona dr karar verecek yumurtalar ıstedıgı gıbı olmassa son bı kac gun menagon ısımlı ıgnede verıyorlar daha sonra catlatma ıgnesı oluyosun ve yumus toplama ya 2 yada 5gun sonra transfer inş bu sefer bebısın senınle olacak cnm

8. 6 Haziran 2008
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ahh canim icimi rahatlattin vallaha bende bu uzun protokol ne diyordum onceleri kizlar yazinca ama hic sormamistim insan basina gelince ogreniyora.s.

10. 6 Haziran 2008
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    vay anasunuuuu:1shok: biyerlerde dusup kalmiyim kiz agir falan gelmesin :eek:

12. 6 Haziran 2008
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim lucrin degil baska bir igne verdi ama sonraki puregon olacakmis...ya ama bana daha sonraki igneye adetin 1. gunu baslanacak dedi....ve digeriyle ayni zamanda kullanilicak falan demedi acaba benmi anlamadim????

14. 6 Haziran 2008
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kizlar hemen cevapladiginiz icin hepinize ayri ayri tesekkurler iyiki varsiniz canlarimm...

16. 6 Haziran 2008
  17. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    uzun protokol bu . şahsen ben hiç hoşlanmadım nisan 21 başlamıştım adetimde gecti bilmem ne söktürücü verdi yumurta geliştiriciler falan neyse transferim oldunda ben tam 1 ay 2 gündür tedavi görüyordum normalde 15 günde hallolan uzadı beni strese soktu kısa yaptırıcam ikinci denemeyi

18. 6 Haziran 2008
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ee peki neden kisasi varken insani strese sokuyorlar boyle anlamadim...canim senin sonucun negatifmi oldu???