tüp bebek yolunda tecrübelerimiz...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bebixsxko tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bebixsxko
  1. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize sevgiler..artık bir adım daha ilerleyip aşılamalardan tüp bebek yolunda ilerlemeye başladık...şimdi burda tüm tecrübelerimizi,acılarımızı,sevinçlerimizi,üzüntülerimizi,endişelerimizi ve hatta vesveselerimizi paylaşalım..

2. 7 Ekim 2008
  3. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Fıtığım günaydıııııııııııııııın geçmiş bayramın mubarek olsun ben dün hastanedeydim eşimle... tahlillerimiz iyi sonuçlarımız güzel çıktı. hemşire aldı dosyaya taktı ..Konseye gircekmiş 15-20 güne kadar arıycaklarmış..ama ben konsey olayını anlamadım bi bilgin varmı konseye girince nolcak..

4. 7 Ekim 2008
  5. bebixsxko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam tatlışşşkoooommm seninde geçmiş bayramın mübarek olsun...tahlillerininizin iyi çıkmasına çok sevindim konsey sağlık kurulu demek canım.yani senin dosyanı alıp inceleyen bir sürü dr topluluğu var ve senin tüp bebek yaptırman için uygunıolup olmadığını o konseyde karar veriyolar ve ondan sonrada seni arayıp imzanız çıkmak üzere şu gün gelin diyolar hiç merak etme canım olacak bu iş allahın izniyle buraya kadar geldin ya bundan sonrası çok kolay hadi bakalım sende tüp bebek yolunda bizimlesin çokk öptüm seni bebişimmmm

6. 7 Ekim 2008
  7. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim çok sağol inşallahh bende öptüm seni

8. 7 Ekim 2008
  9. EU2

EU2 Guest

bebışkom bu konuyu açmakla iyi etmışsın cnm benım burda herşeyı dertleşir brbirimizden akıl ednırız... bende hala regl olmayı beklıyorum olsam 2.gunu gidicem ilaçlarımla bırlıkte doktora...

10. 8 Ekim 2008
  11. bebixsxko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ehihoyyyt:enbuyukkk:vet tatlım bu konuyu açtım çünkü herkesin tecrübelerine çok ihtiyacımız var kim ne yaşadı,neler oldu hepsinden haberdar olalım istedim.sende mutlaka bugünlerde regl olursun tatlım sakın stres yapma sen biliyosunki biraz gecikiyosun..2.günü dr la görüştüğün gibi burda bekliyor olucaz seni tatlışkom..dualarım seninle canım arkadaşım benim...:1hug:

12. 8 Ekim 2008
  13. bebixsxko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende iğnelerin 6.günü gonal-f 225 lik doz yapıyorum hergün ve dün sabah yapılan iğneye başladım sabah 10 da yapıyorum oda göbekten cetrotide...ama biraz kabarma ve kaşıntı gibi reaksiyonları oluyo ve bu 2 saate kadar geçiyo bu ilaç rahimin yumurtaları sağlam taşıması için ve pramatüre ovülasyonunun engellemesi için yapılıyomuş sizinle paylaşmak istedim yarında 2. kontrolüm var bakalım ne durumda yumişler ve toplama işleminin zamanını söyleyecek drum inşallahh herşeyin hayırlısı olur...

14. 8 Ekim 2008
  15. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlısı olsun tatlım mutlaka herşeyini yaz özellikle yumurta toplama işlemini ben çok korkuyorum o işten ne kullanıyosan neler yapıyosan paylaşırsan çok sevinirim öptüm seni sarı fıstık

16. 8 Ekim 2008
  17. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile5Hayırlısı olsun tatlım mutlaka herşeyini yaz özellikle yumurta toplama işlemini ben çok korkuyorum o işten ne kullanıyosan neler yapıyosan paylaşırsan çok sevinirim öptüm seni sarı fıstık

18. 8 Ekim 2008
  19. bebixsxko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamam bitanem herşeyi paylaşıcam tabi bende çok korkuyorum yumurta toplama işleminden en küçük ayrıntısını bile atlamıycam öptüm kocamannŞeniz