Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalıp Erken Doğum veya Düşük Yapan Arkadaşlara sorum?????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve YAXGXMURCN tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : YAXGXMURCN
  1. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar öncelikle benimle aynı kaderi yaşayan arkadaşlara Allah'tan sabır diliyorum.
    Bizler zor hamile kalıyoruz ve kaybedincede yıkımı 2 katı belki 5 katı daha zor çünkü aklımızda hep şu sorun: Tekrar hamile kalabilecekmiyim?
    Tekrar aynı şeylerimi yaşayacağım?? Bun düşünceyi kader arkdaşlarımın hepsi yaşıyordur.
    Sorum şu 2.denemeye veya tuttuktan sonra ki denemelere başladınızmı? Sonuç olarak yeni gebelik oluştumu?? Yani 2.de şansımız??
    Acaba ilki tuttu diye 2.de şansımız daha mı yüksek?? Yoksa ilkinde ne oran veriliyorsa ikincide de mi aynı??

Kızlar biraz yazımda tuhaflık olabilir kusura bakmayın... Şuanda işyerindeyim toparlayamamış olabilirim.

2. 5 Aralık 2008
  3. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben ilkinde 5+1 de düşük yaptım ama ben hamile olduğumu öğrnedikten 2 gn sonra kanamam başladı düşük tehlikem yoktu ama ihmalkarlık kurbanı oldum doktorum ilkinde hamile kaldıysan en azından ben kendiim için söylüyorum görünüş o ki kendiliğinden olma ihtimali çok yüksek dedi doktorumm belki birdaha gerek kalmaya bilir dedii tüp bebeğe umarım öyledir bi daha nasıl oluır bilmiyorumm

4. 5 Aralık 2008
  5. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle çok çok geçmiş olsun bende senin gibi ilk tuttuğunda çok sevinenlerdendim ilkinki oldu diye 2. daha çobuk tutar diye heycanlanıp 4 ay sonra ikincisine kalktım ama maalesef direk neğatifti bu sefer hırs oldu yine 2 ay sonra 3. denedim hakan hoca çok güzel embiriyo yumurta diyor bu seferde 4 embriyo koydu maalesef oda neğatifdi yine 4. start verdik ondada stresten yumurtalarım gelişmedi en sonunda anatolyadan kaçtım resmen .genartta dene dim şimdi bu sefer hiç strese girmeden nasıl oldu nasıl geçti anlamadım şimdi yarın test günüm inşallah bu sefer tutar , canım bu benim hikayem inşallah sizin böyle olmaz benim birazda doktor hatası gibi bir şey bunca şeyde hiç araştırma yapmadı meğer eşim ve bende kan pıhtılaşması varmış birde embriyolarım çok iyi görünüyormuş ama pgt de 2 sağlam bulduk dedi aysun hoca anatolyada ras gele koyuyorlardı embriyoları

6. 5 Aralık 2008
  7. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Umarım dedikleri gibi ikincidede başarılı oluruz. İnşalklah normal yolla kalrısın bizim erkek faktörü olduğu için biraz zor ..

8. 5 Aralık 2008
  9. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol cnm sanada geçmiş olsun. Bende senin yazdıklarından dr.hatası sezdim birazda bilinçli olduğunu düşündüm çünkü ilki tuttuğu için ikinciyede olmulu bakıyoruz belkide bunu kullandılar yine günahını almayayım ama bilmiyorum. Şimdi bizim umdumuz daha fazlaya bir kere tuttuysa ikinci de mutlaka tutar diye düşünüyoruz...
    Bende bu yüzden merak ettim.

Ve inşallah yarın olmulu sonucunu alcaksın arkdaşım haberlerini bekliyorum..........

10. 5 Aralık 2008
  11. Sirine81

Sirine81 Bana yeni bir ben lazimm Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ilk tüp bebek denememde 8+1 düşük yapmıştım.2.denemeden önce nasılsa ilki oldu diye düşünüyordum ancak sonuç negatifti:1no2:

12. 5 Aralık 2008
  13. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    canım RABBİM hayırlısıyla herşeyi

SİL BAŞTAN BAŞLAMK GEREK BAZEN HAYATIO SIFIRLAMAK

diyorum herşey inankiçok güzel olacak ve sonuç pozitif

14. 5 Aralık 2008
  15. mumudihaba

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    SEN EN KARLI ZARARIMSIN

çok güzel yazmışsın

16. 5 Aralık 2008
  17. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Mumudihaba evet bu kelimeyi senin anladığın anlamda yazdım kader arkdaşım olduğun içinde farkettin......... Umut ediyorum artık inşallah bu yolda durmak yok sonuna kadar savaş. İnşallah miniklerimizi kucağımıza alıcaz...

18. 5 Aralık 2008
  19. mumudihaba

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    inş cnm senin başarın benimde umudum olacak

şavaşacağız ve zafer hepimizin olacak inş hayırlısıyla