tüp bebek yöntemiyle ikiz düşük yapmak

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve yagmurum2001 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : yagmurum2001
  1. yagmurum2001

yagmurum2001 Rabbime hamd ve şükürler Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :sinifsinif:merhaba hanımlar ben bundan12 gün önce 15 haf bebeğimi kaybettim .ikiz gebelikti ilkini 8 haftalıktı kalbi durdu.yawrum ondan sonra çok direndi çünkü çok kanamam oldu ama Rabbim ömrünü kısa yazmış onunda kalbi durdu.böyle benim gigi olan bayanlar warmı yazarsanız çok sewwinirim.acısı hala içimde hergün ağlıyorum sabrımın artması :sinifsinif:ediyorum

2. 3 Mart 2010
  3. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba. banadan 2 tane transfer edildi ve ikiside tuttu meleklerimden biri 9. diğeri 11. hftya kdr dayanabildi ve benimde çok kanamam vardı. nasip değilmiş. inşallah nisan ayında yapılacak dondurulmuş meleklerimi sağlıkla kucağıma alırım , alırız...

4. 4 Mart 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    mehaba
    üzücü bir olay yaşamızsınız ama sonuçta gebe kalabiliyorsunuz.Bu olay gebe kalan herkesin başına gelebilir.Gebe kalabilen birisi bir günde sağlıklı doğum yapacaktır

6. 19 Mart 2010
  7. julyrose

julyrose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim ikinci tüp bebek denemem ilki tutmadı tedavimin 8. gunundeyım sabah jelımı sıktıgımda ucunda kan pıhtıları vardı aama suan herhangı bı kanamam yok 2 embriyo transferi yapıldı bana acaba tutmamısmıdır cevaplarsanız cok sevinırım

8. 25 Mart 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    lekelenme tarzında kanamalar olumsuz olarak kabul edilmemelidir.hatta gebeliğin bile habercisi olabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.