tüp bebekle hamile kalanlar bakarmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve inci 26 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : inci 26
  1. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim bugün trasver oldugum günüde sayarsam 5 günüm 3 tüp bebk denemem hiç bir şey hissetmiyom ne gibi degişiklikler oldu akıntınız oldumu kaçıncı gün başladı belirtilerinizi yazarsanız sevinirim ihşallah bende hamileyimdir allah tüm bu yola baş koyan herkeze versin :KK46:

2. 12 Nisan 2009
  3. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım benım akıntım baslardan berı oldu ama fitil kullanıyodum doktora söylediğimde doktor fitilin akıntı yaptığını söylemıstı değişiklik olarak sadece ilk 3 gün belım çok ağrıdı sonrasında hiçbi ağrım yoktu canım

4. 12 Nisan 2009
  5. inci 26

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende crıno jel kulanıyom akıntı denilen bir şey yok korkuyom yene olmadımı diye

6. 12 Nisan 2009
  7. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım inşallah bu sefer olur.daha bişeyler hissetmen için cok erken sana tavsiyem tahlil gününe kadar sırt üstü yat,üşütme sürekli ıstırhat et en önemliside içini rahat tut.ben ilk üc ay cok dikkat ettim sürekli yattım.

8. 12 Nisan 2009
  9. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım kesınlıkle süreklı yatmanı tavsıye etmıyorum ben bu sekılde yapıp sonrasında tutmayan çok arkadas tanıyorum herseyı akısına bırak rahat ol ben öyle yaptım tozumu aldım yemeğimi yaptım stres olmaman gerek stres yapıcı seylerden uzak dur süreklı yatmak insanı stres yapıyo ben ilk 3 gün çok dıkkat ettım sonrasında dısarı bile çıktım sadece ağır kaldırmadım okadar onun harıcınde herseyı yaptım günlük yasantımdakı gibi ev süpürmedım herseyı yaptım derken umarım anlamışsındır

Son düzenleme: 12 Nisan 2009
  10. 12 Nisan 2009
  11. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benı dısarda görenler umarım emeklerın boşa çıkmaz çok dolasıyosun falan diyodular daha çok sinirlerımı bozuyodular napacakmısım süreklı yatacakmışım amaaaaaann canım olmayacagı varsa yatsanda amuda kalksan da olmazsa olmuyo canım olacagı varsada her sekılde olur rahatına bak boşver

12. 12 Nisan 2009
  13. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öyle mi yapayım böyle mı yapayım diye de çok kafanı yorma daha çok strese girersın sankı transfer olmamıs gibi düşünmeye çalış ben öyle yaptım bırde herseye hazırlıklı ol canım negatıfede .mesela ben acele edip sırf burdakı yazıları okuyup 7.günü test yapmıştım idrar ama çıkmamıstı inan hiç üzülmedım en azından negatıfı görünce nasıl bi tepkı verecegımı önceden görmüş oldum sonra 10.gün yptım birdaha pozitif çıktı herseye razıydım allahtan gelen canım anlayacagın böyle arkadasım

14. 12 Nisan 2009
  15. inci 26

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekür ederim arkadaşlarım içimi rahatlatınıyonuz ihşallah pozatif sonuç derim

16. 12 Nisan 2009
  17. nigarmalatya

nigarmalatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim de transferimin 5. günü bende de hiç belirti yok.sizinle aynı duyguları yaşıyorum

18. 12 Nisan 2009
  19. nigarmalatya

nigarmalatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inci hanım beni yaşadıklarınız konusunda bilgilendirirseniz sevinirim