Tüp bebekle hamile kaldım ikili test sonucumu değerlendirimisiniz yardımm!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pperfinya tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pperfinya
  1. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar şuanda 13+6 günlük hamileyim tüp bebekle hamile kaldım 12. hafta da ikili test yaptırdık. sonucumu yazıyorum değerlendirseniz sevinirim

NT : 1/4427
    BıO IT: 1/259

COMBıN RıSK : 1/851

ense kalınlığımız 1.3 çıktı
    yaşımda 25 arkadaşlar
    Çıktı bu sonuçta çıkan 1/259 değeri yüzünden doktorum bir risk olabileceğini söyledi önemli olan kombin riskmiş ama yinede çapada bir doktorun değerlendirmesini istedi
    2 gündür susmadan ağlıyorum yardıma ihtiyacım var lütfen sonucu değerlendirirmisiniz kızlar .

Son düzenleme: 18 Nisan 2010
  2. 17 Nisan 2010
  3. angelofsky74

angelofsky74 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kaşka anlayabilsemde değerlendirebilsem bu anlamda sadece sana destek olabilirim....
    bu testi bir kez yaptırdıysan ve ucuz ve kolay bir test ise bir kaz daha yanileyebilirsin... bazı testler labaratuvarlara göre değişim gösteriyor...sen ümidini ve umudunu kaybetme...herşeyin hayırlısını versin Allah..iyice araştırmadan kendini böyle üzme çünkü o hala içinde...belki bir çözümü vardır arkadaşım ...keşke yardım edebilsem....

4. 17 Nisan 2010
  5. saydocan

saydocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Perfinya ağlayıpda kendini boşuna üzme , çapada doktora gitsende bunda hiçbişey yok diyecek muhtemelen . Kaç yaşındasın ? Yaşı 35 civarında olan her kadına risk çıkarıyo o makineler. Arkadaşımın 1/ 60 risk ve 1,9 ense kalınlığıyla amniyosentez yaptırdı , hiçbişey çıkmadı. Senin bebeğinin ense kalınlığındada problem yokmuş bak . Hatta bi örnekde karşı komşum , ense kalınlığı 3 ' ün üstündeydi ve birçok doktor problem var dedi hep ağlayarak geçirdi hamileliğini ama şimdi oğlu 2 yaşında ve çok sağlıklı . İçini ferah tut , inan ve dua etki bebeğin mutlu olsun :)

6. 18 Nisan 2010
  7. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım boşuna hem kendini hem bebeğini üzme çünkü bence değerin gayet normal.bende 12. haftada ense kalınlıklarına baktırdım.şuan ikizlere hamileyim çok şükür.birisi 1,4 birisi 1,6 çıktı.dr gayet normal dedi.sende içini ferah tut.bazı drlar işgüzar olabiliyo böyle.Allahım hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımızı bize bağışlasın inşaallah.sağlıcakla kal.

8. 18 Nisan 2010
  9. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saolun arkadaşlar umarım bişey yoktur.

10. 20 Nisan 2010
  11. pperfinya