tüp bebekle ikize hamile kalıp ta çalışan anne adayları...

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve Rady tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : Rady
  1. Rady

Rady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar çalışmaya devam edecek misiniz.
    ben ne yapıcağımı bilemez durumdayım.kanama gibi veya düşük tehlikesi gibi bi durum yok ama doktorum çoğul olduğu için ve iş yerim uzak olduğu için biraz endişeli.sizler ne yaptınız...

2. 19 Mart 2010
  3. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 15. haftama kadar çalıştım,benimde kanama ,düşük gibi bir tehlikem yoktu ama çok dikkat et demişti drum....22. haftama kadarda araba kullandım,bence 26. haftadan sonra tehlikeli gibi geliyor çalışmak,vs....

4. 19 Mart 2010
  5. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ikiz hamileydim.. 28. haftaya kadar çalıştım.. arabayla gidip geldimm.. sonra rapor alıp izine ayrıldım..
    izindeykende yatmadım.. dinlendim sadece.. dışarıya çıkıp gezdim rahatlamak adına..
    hayırlı doğumlar diliyorum.

6. 19 Mart 2010
  7. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ikizlerime hamile kaldım,Avrupa Yakasında oturuyor,Anadolu da çalışıyordum,29.haftama kadar bilfiile haftasonları da zaman zaman sürekli koşuşturmalı bir işte 08-16 çalıştım,yol ve trafik hariç,,
    son haftama kadar aktif araba kullandım
    hiçte bişey olmadı hamdolsun,
    açelyacığımın dediği gibi de gezdim durdum ve 37+1 de doğurdum canım,
    keyfine bak,kendini kısıtlama,
    bebekler doğunca istesen de çıkılmıyor..

Son düzenleme: 19 Mart 2010
  8. 19 Mart 2010
  9. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    13.haftamdan beri raporluyum, kanamamda olmuştu benim. doguma kadarda devam edecek rapor artı dogum öncesi izin hakkımıda kullanacagım 10 hafta.. doktor evde dinlen diyor dışarıda yürüyüş yasak.. riske atmak istemiyor.. şimdilik herşey yolunda çok şükür.. imkanın varsa dinlen derim, sonrası çok yorucu olacakmış zaten :))

10. 20 Mart 2010
  11. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım ben 16.haftama kadar çalıştım.hemde 40 dk.lık yol gidip geldim servisle.ama 17.haftamda rapor,heyet raporu alarak idare etmeye başladım.şimdi 24+1 deyim ve artık hep raporlu olucam.herhangi bir tehlikem yok ama tedbirli olmakta fayda var.

12. 22 Mart 2010
  13. fatos hanim

fatos hanim aynı saLkımda ayrı 2 üzüm Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    153
    bende hamileliğimi öğrendiğim günden bu yana çalışıyorum. serklaj dikişimde var. resmi doğum iznim başlayana kadarda çalışıcam inş. şimdilik bi sıkıntımız yok şükür..

işim masabaşı ve işyerine arabayla gidip geliyorum.. arabayı ben kullanmıyorum..

14. 22 Mart 2010
  15. yavrukirpi

yavrukirpi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    fatoşcuum sen serklajı neden yaptırdın, sonrasında bir problem yaşasın mı, ne kadar dinlendin_? ben de yaptırıcam da

16. 22 Mart 2010
  17. nero_ka

nero_ka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 30 haftayı bitiridim bu hafta ve haftaya 1-2 günde dahil çalışacağım alah kısmet ederse,sadece sabahları eşim bıraktı beni işe bu hafta artık zorlanmaya başladım akşamda eşim gelip alacak,hiçbir riskim rahatsızlığımda olmadı çok şükür o yüzden bu haftaya kadarda çok rahat çalıştım,,,

18. 22 Mart 2010
  19. Rady

Rady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben daha çok başındayım arkadaşlar.pkodan dolayı tüp yaptırmıştık.doktorum çalışma demiyor ama başta da dediğim gibi yol olayından dolayı biraz tedirgin.ben istanbulda yaşıyorum.metrobüsle 20 dakika gidiyorum.20 dakika da yürüme yolum var.herhangi bir tehlikem olmadı şimdye kadar çok şükür.ama transferden bu yana hep evdeydim.ilk kez bugün gittim işe.bi arkadaşla anlaştık.haftada 4 gün gideceğim.2 günde o gidecek.ama çok endişeliyim.
    maddi açıdan da bırakmak istemiyorum işi.ama diğer türlü düşündüğümde de kolay elde edilen bir gebelik olmadığı için tereddütler yaşıyorum :KK43:(
    devam edip etmeyeceğimde daha belli değil...