tup bebekleri tutanlar lütfen merkez ismi ve sebebi nedir

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tup bebek yaptırıp tutanlarmerkez ismi lütfen yada ankarada iyi bir merkez ismi yardımcı olun sebebinide yazın ihtiyacımız var hamileyim diyen arkadaşlar rica ediyorum çok arkadaş benim gibi merkez arıyor tekrar tekrar sormayalım teşekürler herkese:ecrin_bebek:

2. 1 Şubat 2009
  3. canım ben daha bugun mutlu haberi aldım .ilk tüp bebek denemem ve sonuç pozitif.allahıma şükürler olsun çok mutluyum.istanbul da umut tüp bebek merkezi ama doktorum başka bir yerden .inşllah en kısa zamanda darısı başına .şimdiden tedavin hayırlı olsunnn. umarım yardımcı olabilmişimdir .hoşçakal .

4. 2 Şubat 2009
  5. EU3

EU3 Guest

istanbul umut tüp bebek merkezi doktorum enver kurt...........ilk deneme pozitif sonuç......

6. 2 Şubat 2009
  7. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimde ilk denemem ve bende orda yaptırıyorum şuan tedavideyim inşallah bende sizler gibi şanslı olurum ve ilk denememde pozitifi yakalarım

8. 2 Şubat 2009
  9. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben izmir de irenbe de yaptırdım. dr. dilek aslan ilk denememde tuttu.ikizlerimi bekliyorum 12. haftadayız. inşallah Allah isteyen herkese verir.

10. 2 Şubat 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    enver kurt almandada bahcecideed değilmi aynı anda ya

12. 2 Şubat 2009
  13. karanfil28

karanfil28 4 eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bahceci kliniginde yaptirdim.dr.um burcak erzik ti..2.de tuttu.ama 1.de olmamasinin sebebi hic dinlenmemistim.transferden sonra tatile gitmistim.tabi allahin taktiri bise söylenemez.ama cok sükür 8+4 üm.darisi diger arkadaslarin basina insallah..

14. 2 Şubat 2009
  15. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alman-bahçeci-umut aynı sadece umutta fiyat diğerlerine oranla daha düşün doktorlar birbirlerine gidip geliyorlar umuttan memnunum herşeyden önce gerçekten umut dağıtıyorlar bu bir hasta için çok önemlidir bence başarılarının sırlarıda bence bu:KK66:

16. 2 Şubat 2009
  17. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebişleri olanlar erketemi sorun vardı acaba sorununuz neydi lütfen arkadaşlar bizede umut verin tekrar tekrar sayfa açmayım çok sağolun hepiniz
    hihoyyyt

18. 2 Şubat 2009
  19. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım irenbede kaç paraya yaptırdın?ilaçlar ve hastaneye yverdiğin parayı yazabilirmisin bende yaptıracağımda allah kucağına almak nasip etsin canım çok sevindim ne güzel ilk defamı yaptırdın tüp bebek zormu?sağlıklı hamileleik geçirmen dileklerimle:CüvCüv:a.s.