tup bebekte dollenme olmayipta daha sonraki denemelerinde dollenme olan oldumu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aysegul86 tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aysegul86
  1. aysegul86

aysegul86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bugun drdan geldim ikinci tup bebekde dollenme olmadi drum ya diyo dogustan yumurtalarda problem var yada sansiniz yokmus dedi ben bisey anlamadim kizlar ya dogustan olursa simdi benim asla cocugum olmayacakmi cok kotu oldum dunya basia yikildi sanki ne olursunuz ole bir olaya basindan gecipte sonra dollenme olan varsa yazin en ufak seyden bile umut aramaya basladimm uzuluyodum dollenme olmadi diye ama bu dahada aci :a015:

2. 26 Mart 2009
  3. buddy

buddy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Selamlar 30 yaşındayım bende görünen hiç bir problem yok ancak eşimde morfoloji 0 ve sayımızda az -ilk mikroenjeksiyon denememizde benden uzun protokolle 3 adet yumurta toplanabildi ki bu az bir sayı foliküllerim boş çıktı ...iki tanesi olgunlaştı ama döllnme olmadığı için tedavim kesildi-üzülme yalnız değilsin ...9-10 kere deneyenler var belki yumurtalar kalitesizdi belki de seçilen spermler şansız :KK43: denemeye değer .Moralini bozma ...iyi şanslar

4. 26 Mart 2009
  5. ARZUM78

ARZUM78 düşlerim var,rüzgara ters Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim kuzenimde 5. tüp bebek denemesinde 6 aylık hamile onların da ilk iki denemede döllenme olmadı 3. negatif oldu 4. oldu düştü 5. de 6 aylık oldu üzülme

6. 28 Mart 2009
  7. esel83

esel83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç üzülme benim ilk denememde döllenme olmadı 2.denememde 3yumurta döllendi.ama tutmadı.pes etmedim inşallah mayısta 3.denememi yapıcam mayada.senin de güzel haberlerini bekliyorum dua edicem hepinize:Saruboceq:

8. 28 Mart 2009
  9. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sana benim en sevdiğim birinden kulaklara küpe olunacak bir şey söğleyeyim

BıR UMUT HER ZAMAN VARDIR...

10. 30 Mart 2009
  11. sakaduda

sakaduda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba ,bugün transferim oldu.13 yumurta toplanmıştı ancak döllenme oranı çok çok düşükmüş ,kötü kalitede 2 embriyo transfer edildi .şansımız çok düşük ,moralimiz çok bozuk dualarınıza ihtiyacım var kızlar .bu durumda olup hamile kalan var mı biraz umuda ihtiyacım var...................

12. 31 Mart 2009
  13. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu tip durumlar labaratuvar koşullarından da meydana gelebilir. Eğer merkezinizin labaratuvarı ya da embriyologların tecrübesi hakkında şüpheleriniz varsa merkez değiştirmenizi öneririm. ınanın çok döllenme oranlarında ve embriyo kalitelerinde çok farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

14. 2 Nisan 2009
  15. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim de ilk denemede sadece 5 yumurta toplandı ,ikisi olgun çıktı ve sadece de 1i döllendi..o D a3. kalite olduğu için transfer olmadı.. ben de çok üzüldüm, ama bu biraz da şans.. kendini hiç olmayacak diye şartalandırma sakın.. doktor bana bu kez olmadı ama diğer denemede başka bir protokolle bu yumurta kalitesi, değişebilir dedi.. hiç kendini üzme, herşey Allahtan.. sonuçta bir yumurta ve bir sperm lazım.. sıkma kendini boş yere.. bizim gibi bir sürü örnek var..

16. 2 Nisan 2009
  17. askbocegim

askbocegim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde ilk denememde 12 yumurtam toplandı.ve maalesef bizde de döllenme olmadı.
    şimdi 2. deneme için bekliyoruz

18. 2 Nisan 2009
  19. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Benim de ilk denemede olmadı,hem de embriyolar oldukça kaliteli iken,doktor bu kadar yıllık meslek hayatımda hala süprizlerle karşılaşıyorum demişti,nasıl yani olmuştum:1shok:,bu iyi bişey mi kötü bişey mi?Bir adet dönemi ara verip hiç ama hiç geriye bakmadan yoluma devam ettim.Umut neden olmasın.Allah var,umut ta var..:teselli: