tüp bebekte düsük

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kocak68 tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

15 Mart 2008
    Konu Sahibi : kocak68
  1. kocak68

kocak68 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben tüp bebek tedavisi gördüm ve ikinci seferinde gebe kaldim su an iki bucuk haftalik simdi cevremdeki kisiler sürekli yatmami söylüyorlar tüp bebek cabuk düser diyorlar bu konuda bilgisi olan varmi beni aydinlatirsaniz sevinirim

2. 15 Mart 2008
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsuun,sağlıkla büyüt inşallah.benim dr um tüp bebeklerin diğer bebeklerden bir farkı olmadığını söylemişti.her hamilelikte ilk 3 ayın riski varmış ve düşüklerin çoğu da bu süreçte gerçekleşiyormuş.tüm gebeliklerde ilk 3 ay riskliymiş yaniii.umarım yardımcı olabilmişimdir.

4. 15 Mart 2008
  5. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hayirli olsun canim.
    Bence bebegin hareketlerini hissedene kadar cok dikkatli ol.Cunku oldukca zor elde edebiliyoruz bu bebekleri.Benim 3 asilamam ve iki tup bebegim negatif mesela.birinci kalite embriyo elde edilmesine ve 3 tane konmasina ragmen.Bunun yaninda da cokta evham yapma.Rahat olmaya calis.Hayirlisiya bebegine kavusursun saglikla insallah

6. 15 Mart 2008
  7. kocak68

kocak68 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekür ederim yardim severliginize bir sorum daha olacakti benim yumurtaliklarima kasiklarima arada bir sanci giriyor ve gögüslerim sürekli agriyor normalmi aceba

8. 15 Mart 2008
  9. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    normal canım bu aralar.dayanamayacak kadar veya sürekli değilse.bende 7haftalık hamileyim bana da oluyor ara ara.ayrıca tüp bebek çabuk düşer falan alakası yok çünkü normal gebelikten hiçbir farkı yok döllendikten sonra...

10. 16 Mart 2008
  11. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kocak Selam,
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
    Tüp bebek implante olduktan sonra normal bir gebelikten hiçbir farkı olmuyor. Yani eğer gebelik tanın koyulmuşsa, kalp atışları duyulmuşsa kendine yasak koyma bence. Tabii ki normal gebelere yasak olan şeyler sana da yasak. :)
    kasıklarda, yumurtalıklarda ani kasilma ve ağrılar da çok normal, endişelenmeyi bırak bence de gebeliğin tadını çıkar ...
    Sevgiler

12. 16 Mart 2008
  13. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    kusura bakma senin durumla benim durumun aynı galiba benimde 3 aşılamam ne 2 tüp bebeğim negatif.
    embriyolar oldukça kaliteli olmasına rağmen ,benim eşimde yada bende sorun yok gayet sağlıklıyız neyse dr ve yaptığım araştırmada 3 tüp bebek denemsinde başarı yakalam şansı yüksekmiş 3. ne zaman deneyeceksin yada düşünüyormusun?

14. 16 Mart 2008
  15. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:
    :KK46:
    Evet kesinlikle sürekli kendini kollamalısın, ben devlet memuru idim ve doktorum düşük olabilir diye 9 ayı raporlu geçirdim, iş yapmadım yemek yedim oturdum, yattım ve bir kızım oldu şimdi 6 yaşında:teytey::hooray:

16. 16 Mart 2008
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    hayirli ugurlu olsun kocak allah tamamina erdirsin
    anladigim kadariyla aksaraylisin tanisalim:))))

18. 16 Mart 2008
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    kocak özel mesajin ve profil yorumlarin kapali canim kontrol et istersen