Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gizemli83 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gizemli83
  1. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili kader ortaklarım bende sizler gibi tüp bebek yaptırdım şu anda transferimin 3. günündeyim meraklı bekleyişim devam ediyor.yanlız şunu öğrenmek istiyorum tüp bebekle hamile kalanlarda hamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar neler yaşanır.

biz malum bir çok hormon takviyesiyle bu günlere geldik..hormonlarımızın bize oynadığı oyunların dışında kendimizi hamile sayacak yada olunca umutlanacağımız belirtiler neler hepimiz yaşadıklarımız ve belirtilerimiz gün gün paylaşalım özellikle hamile arkadaşlar bize yardım ederse çok seviniriz:enbuyukkk:

2. 6 Nisan 2010
  3. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tüp bebekle hamile kalanlar ordamısınız ir yol gösterin bir cvp yazın yahuuuu :Saruboceq:

4. 6 Nisan 2010
  5. kukuleta09

kukuleta09 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim de 2 gün sonra olacak transferim dün toplandı yumoşlar inşallah hayırlısıyla tutunur bizlere bebişlerimiz...ben de merak ediyorum belirtiler ne zaman başlar acaba diye..seninki de hayırlı olsun canım bu arada..

6. 6 Nisan 2010
  7. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım belirtiler kişiden kişiye değişebiliyor bende tüp bebek yöntemiyle anne olanlardanım benim şuanda 9 aylık bir oğlum var Allah olmayan isteyen herkese versin canı yürekten söylüyorum bunu çünkü neler çektiğimi bir ben bilirim birde Allah
    benim belirtilerim 9 zuncu günde başladı yumurtalıklarımda hafif hafif bıçak batmaları gibi oluyordu birde burnum hassaslaştı birde komple yumurtalıklarım sancı oluyordu ben tüp bebek merkezine gidene kadarda test yapmadım orda eşimle öğrenmek istedi sonuç :) hamileydim umarım senin de öyle olur ve isteyen herkezin de

8. 8 Nisan 2010
  9. nazan2824

nazan2824 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba benimde transferimin bugün 10.günü cumartesi test günüm sevtap hanımın dediği gibi dünden beri hafif hafif batmalar var kasıklarımda,birde karnım çok şişti ınşallah rabbim yüzümüzü güldürür.

10. 8 Nisan 2010
  11. regenbogen

regenbogen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben martin 15. transferim oldu. ALLAHa sükür suan 6 haftalik hamileyim. transferin ikinci günü hafif pembe bir kan geldi iki üc damla. 4. günü idrar testinde iki saat sonra ikinci cizgiyi hafif görmüsdüm. 8 gün de kan testinde cikti. adet gecikmem ile birlikte karin agrilarim asiri basladi. Hassaslasyorsun fark edyorsun. ilk denememdi ALlah herkese nasip etsin. haftaya ins, kalp atisini da duyucaz. Dualarinizi beklyorum.

12. 10 Nisan 2010
  13. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ne yaptın kan testinin sonuçları çıktı mı

14. 28 Ocak 2011
  15. gulcen

gulcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :84:bende aranıza yenı katıldım benımde 2.tüp bebek denemem bugun 8.gunum ama ne hamılelık adına nede adet adına hıc bır belırtım yok bugun dayanamayıp ıdrar testı yaptım ama malesef hıc bısey cıkmadı morelım tabıkı bozuldu cunku ılk denememde 8.gunumde kanamam baslamıstı ve ben o gun 2 defa ıdrar testı yaptım kanamam basladıgı anda belkı bı tanesı bozuktur dıye ıkısındede 2 çicgıyı cok net gordum bugunde o yuzden yaptım bundada bellı olur dıye ama cıkmadı
    bu denemem dondurulmus emrıyoyla oldu
    morelım cok bozuk benı anlayanlarla konusmaya ıhtıyacım var cevremde tek tup bebek yaptıran benım ve kımse anlamıyor ne cektıgımı sızlerde belırtılerınızı yazarmısınız

16. 28 Ocak 2011
  17. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Tatlm bak bu topiği açan merve arkadaşımız bebişini kucağına aldı onunda belirtileri olmamıştı stres yapma lütfen gününü bekle test yaptır bool şans :KK71:

18. 29 Ocak 2011
  19. gulcen

gulcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tesekkur ederım ama ınan bana hıc kolay degıl ılkınde olumsuz sonuc alınca ben ıkıncıde daha rahat olucamı dusunmustum ama bu daha streslı gecıyo ozellıkle son gunlerı bılmıyorum ıcım sıkılıyo