tüp bebekte tutmama durumu bayağı fazla gibi geldi bana

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Zuzu2000 tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Zuzu2000
  1. Zuzu2000

Zuzu2000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalr,biliyorsunuzdur,yada diğer yazılarımdan okumuşsunuzdur;ben kısmetse aralıkta tüp bebek yaptıracağım ama tüp bebek yazılarını okuduğumda bayağı tutmayan arkadaşları okudum ve korktum.halbuki embriyonun tutunması için rahimde yuvalanma diye bir yer açıyor doktorlar,tabi bebeğin düşmemesi için falan ilaçlar kullanılıyorsa sebep nedir acaba.okuduğum birçoğu arkadaşın tüp bebekleri tutmamış
    :çok üzgünüm:

2. 22 Kasım 2008
  3. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh bi bilsek neden tutmadigini bende malesef dun negatif sonucu aldim hemde hiiiic problemimiz olmadigi halde umarim sende yakinda anne olursun pozitif sonucu alirsin canim ama sen guclu olmaya calis

4. 22 Kasım 2008
  5. witch52

witch52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maaslesef ben dedün negatif sunuç aldım.neden bilmiyorum .her şey çok iyi gidiyordu.3 tane kaliteli embrio transferi yapıldı.acaba dr elinden mi diye düşünmeye başladım.dr tecrübesi de çok önemli sanırım.benim ilk denemem de tutmuştu.ama kaybettik sonra maalesef.ikinci denemem başka dr da oldu.çok üzgünüm ağlamaktan gözlerim şişti.moralim sıfır..

6. 22 Kasım 2008
  7. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım bılıyorum cok zor ılkınde benımde 2 tane kalıtelı embrıyo transferım yapıldı tutmadı keske bı formulu olsada onu yaptırsak dolleyıp rahım ıcıne ellerıyle yerlestırıyorlar neden olmaz mantıgım almıyor ıste bu noktada dıyorumkı allahın takdırı zamanı var arkadasım ve rabbım ızın verınce olacak ve acın hergun azalacak ne olur yıpratma kendını

8. 22 Kasım 2008
  9. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim gittiğim hastaneiyi kimse tavsiye etmedi ama ben doktoruma güvendimm ve embriyolarım 4 hücreliydi pekte iyi değildi ama allah olur dediğinde oluyor allahıma şükür ilk denemede hamileyimmm darısı sizlerinde başına

10. 22 Kasım 2008
  11. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar size bişey tavsiye edicem hergün 100 defa hz ibrahim as duası var( rabbi hebli minessalihin) bunu okuyun bakın göreceksiniz işleriniz nasıl yolunda gidiyor ben başladım okumaya anlamı ya rabbim salih evlatlar lütfet bana bu hz ibrahimin duası kuranı kerımdede geçiyor

12. 22 Kasım 2008
  13. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar ..tedavilerimizin tutmamasının bir çok sebebi olabilir...ama en önemlisi bence tabiii..drlar ve tedaviler çok önemli tabiiki ama bunlar bir araç vericek olan ALLAH zamanı gelince veriyor ...bu benim fikrim canlarım...

14. 22 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

canım geçmiş olsun,allah güç kuvvet sabır versin tabii çok zor bi durum yaşadığımız ama bence daha çok azimli olup pes etmemek gerekiyor.çok çok sabırlı olmamız gerekiyo bu süreç aşamalarında alın yazımızda ne yazıyorsa onu göreceğiz elbette ama sabırlı olup yıkılmamamız gerekiyo başarıya ulaşmamız için.ilk tüp denememin negatif olmasında ben de çok yıkıldım ama kendimi hep zorlayarak beynimden sildim veya silmek için zorladım ve embriyo transferim için geri sayımdayım şu anda ama stres bu tedavi sürecinin her aşamasında karşımıza çıkıyo taaa ki meleklerimizi kucağımıza alana dek.tatlım başarmak için sabırlı olmalıyız inşallah umudumuza ereriz yakında...kaydirigubbakcemile5

16. 22 Kasım 2008
  17. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hera bende aralıkda yaptırcam inşallah ilk defa vehemen tutar inşallahh iyi düşünmek istiyorum olmuycağı fikrini düşünmemeye çalışıyorum sen de ölee yappp

18. 22 Kasım 2008
  19. witch52

witch52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim desteklerinizden dolayı.ama elimde değil.gerçekten çok zor.güçlü durmaya çalışıyorum ama ruh halim çok kötü.psikolojik tramva geçirmekten korkuyorum.ilk bebeğimi kaybettikten sonra çok kötü şeyler yaşamıştım.inşallah bidaha yaşamam.hepinize sonsuz tşk.