tüp bebk sonrası adet düzensizliği

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melek23 tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : melek23
  1. melek23

melek23 bebeğim gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben geçen ay tüp bebk koydurdum ama tutmadı tabiki tutmayınca kullandığım ilaçları bıraktım ve adet oldum.2 ay önce 18 inde olmuştum geçen ay 19 unda olmuştum bu ay şimdi 25 i ama hala olmadım ve az bi akıntıyla koyuluk geldi ama 1 damla yarın doktora gidicem keşke bi mucize olsada hamile kalmış olsam okadar çok istiyorum ki hem içimden olmaz diyorum ümitlenmemek için hemde okadar çok istiyorum ki anlatamam yarın işallah güzel haberler alırım ama normal eczaneden aldığım testte hamile çıkmadım umut işte işallah hamileyimdir allahım çok büyüksün ne olursun bana yardım et.

2. 26 Ağustos 2008
  3. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hakkında hayırlısı olsun inşallah meleğine kavuşursun en kısa sürede bizlerde dahil

4. 26 Ağustos 2008
  5. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    umutlarını kırmak istemem canım ama bazen bu tip durumlar yaşanabiliyor. bende negatif sonuçlanan tedavimden sonra adet düzensizliği yaşadım ve 18 gün gecikti sonunda ilaç kullanarak getirttik. Sen en iyisi dr na danışmalısın bence.

6. 26 Ağustos 2008
  7. edebiyatci_16

edebiyatci_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de yaşamıştım adet oldum ama ertesi aydı galiba böyle gecikti doktorumu aradım dedi ki "hamile olabilirsin bizim hastalarımızdan bazıları böyle tüpbebek denemesinden hemen sonra spontan gebe kaldılar kendiliğinden yani" ben de umutlanmıştım ama olmadı çünkü eşimde spetrm sorunu var benim eşimde hareketli sperm yok ki..
    fakat bu tüpbebek tedavisinin negatif sonuçlanmasından hemen sonraki ay kendiliğinden doğal yolla hamile kalan iki kişi tanıyorum ikisi de nedensiz infertilite teşhisiyle yıllarca tedavi olup defalarca aşılama ve tübebek denediler ve son denemeden bir ay sonra regl olmadılar normal yolla hamile oldukları çıktı ortaya:)) rahim öğrenen bir organmış ve nedensiz infertilitede tüpbebek denemesi rahmin gebeliği öğrenmesine neden oluyormuş.
    inşallah hamilesindir canım

8. 26 Ağustos 2008
  9. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Melekçim bende başarısız tüp bebek denememden sonra 35 gün içerisinde 3 kez adet oldum.Dr.bunun kullanılan ilaçlardan olduğunu , doğal olduğunu söyledi.Ama İnşaallah sen hamilesindir...

10. 26 Ağustos 2008
  11. melek23

melek23 bebeğim gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hamile olduğumu düşünmüyorum ama işte umut sadece çünkü sorun bende değil eşimde ama belki bi mucize olur hamile kalırım bugün doktora gidicektim ama randevuyu 2 gün sonrasına verdiler bende çalıştığım için gidemiycem galiba bakalım bu ay olmazsam gelecek ay kesin kontrole giderim çünkü adet oluyormuşum gibi ağrım var bel ve kasık ağrısı ama akıntım çoğalmış bide çok koyu bunları gidip doktora söylemem lazım kendi doktorum bana çok uzak başka şehirde burad bi doktora görünücem işallah bi sorun çıkmaz

12. 28 Ağustos 2008
  13. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    başarısız tüp bebek denememden sonra tam 3 hafta damla damla kanamam devam etti ilaçların etkisiymiş doktorum normal olduğunu söyledi umarım bebişin vardır bize de umut olursun

14. 28 Ağustos 2008
  15. Amerikali

Amerikali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insaallah hamilesindir ama ben senin yerinde olsam hemen bi idrar testi yaptirirdim bu kadar soru isaretleryle kalmazdim bol sans canim :sm_cool:

16. 24 Ağustos 2009
  17. meryemcoskun77

meryemcoskun77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde şuan aynı problemim var.geçen ay tüp bebek denemem negatif çıktı. ilacı kesince adet oldum.ama sonra adet olmadım evde test yaptım negatif. inanmadım gittim kan testi yaptırdım oda negatif