Tüp tıkanıklığı

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ilayeray tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ilayeray
  1. ilayeray

ilayeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tüpleri tıkalı olanlara lütfen bitkisel çareler önerin

2. 18 Eylül 2009
  3. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ilayeray, tüpleriniz mi tıkalı?

4. 26 Eylül 2009
  5. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Adacayı yagı kullanan duymustum baska bır topıkte hamıle kalmak ısteyenler ıÇın yanı bır kÜr topıĞı

6. 14 Kasım 2009
  7. zakkum

zakkum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde yumurtalık tüplerim tıkanmış.açabilecek bildiğiniz bitkisel kür var mı arkadaslar,çaresizim:KK43:

8. 17 Kasım 2009
  9. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili arkadaşım benimde tüplerim tıkalı.histeroskopi ve laparaskopi düşünüyorum eğer şimdi kullandıklarım işe yaramazsa.ibrahim saraçoğlunu aradım kürler söyledi.bunlardan birisi soğan kürü ikincisi kendi hazırladığı(fakat içinde hangi otlar var bilmiyorum)bitkisel bir çay üçüncüsü brokoli kürü.şuan soğan kürünü bitirdim özel hazırladığı çayı içiyorum.ardından dediğim gibi brokoli kürüne başlayacağım.ibrahim beyin söylediğine göre %65 olumlu sonuç alınabilirmiş.ben deniyorum bakalım.bence sende ara bi görüş derim ben.geçmiş olsun hepimize

10. 18 Kasım 2009
  11. ilayeray

ilayeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl ulaşabildin ibrahim beye

12. 19 Kasım 2009
  13. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende mail atmıstım banada brokolı kürünü önerdi ama acıklamasında meme kisti ve prostat la ilgili seyler yazıyordu sana verdiği çaya ücret ödedin mi ne dakar ödedin eger ödediğsen

14. 20 Kasım 2009
  15. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba geçmiş olsun benimde tek tüp kapalı çıktı rica etsem bu kürlerin uygulanma sırasını ve adetin kaçıncı günü başlanacak yazarsan birçok kişinin ve benim dualarımızı alırsın inşallah ilk kürde gebe kalırsın hoşçakal.

16. 19 Aralık 2009
  17. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    çok özür arkadaşlar geç cevap yazdığım için.mail yerine arasanız daha sağlıklı olur.sitesinde iletişim bölümünde telefon numaralarını veriyor zaten.sekreterleri çıkıyor telefona onlar isim kaydı alıyor size ne zaman aramanız gerektiğini söylüyorlar.yalnız düşürmek biraz zor ama inat edince başarıya ulaşıyorsunuz:)bizzat kendisi görüşme yapıyor ve gereken kürleri söylüyor.bana daha önce yazdığım gibi ilk önce soğan kürü 15 gün,daha sonra 23 adet kendi yaptığı özel bir bitki çayı (bu hazır paket çaylar gibi)en sonda brokoli kürü o da; 15 gün içilip 5 gün ara tekrar 15 gün uygulanıyor toplam 30 gün yani.istediğin zaman başlayabiliyorsun adet olsanda devam et bırakma dedi.sadece özel karışım çaya para ödedim o da 137.00 tl kadardı.kullanma şekliyle birlikte kargoluyor.parayı postaneye ödüyorsun.aradığınız zaman ayrıntılı bilgi verirler.şimdi ben kürleri yazdım ama bence ibrahim beyle görüşmeden kullanma.çok iyi bi insana benziyo telefondada sıcak kanlı.şuan ben brokoli küründe ilk 15 gün içindeyim olmazsa laparaskopi denicem bakalım umarım gerek kalmaz.iyi ya da kötü sonucu paylaşırım.sağlıklı günler.

18. 4 Eylül 2010
  19. zahidem

zahidem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım yazdıklarını okuyunca heyecanlandım .18 yıldır çocuğum olmuyor ve iki tüpümde tıkalı neden bilmiyorum ama sana özelden mesaj atmak istedim ama izin yok ve şuan ağlıyorum...kendime yakın hissettim seni aynı kader olduğu için sanırım saraçoğlunun kürleri bir sonuç verdimi çok merak ettim inşallah sonuç almışsındır senindemi iki tüpte tıkalı umarım karışık olmamıştır sorularım cevabını heyecanla bekliyorum ki aynı yolda bende ilerleyimm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: